نرم افزار مدیریت فروشگاه و مغازه

نرم افزار مدیریت فروشگاه و مغازه
زمان مطالعه 5 دقیقه

نرم افزار مدیریت فروشگاه

مدیریت فروش فرایند توسعه نیروی فروش، هماهنگی عملیات فروش و اجرای تکنیک های فروش است که به شما امکان می دهد اهداف تجاری خود را به طور مداوم در نظر قرار داده و حتی از آنها پیشی بگیرد. اگر هدف شما این است که کسب وکارتان به طورکلی درآمد کسب کند، یک استراتژی مدیریت فروش، کاملاً ضروری است. ما در “هایپریک“، برای کمک به شما در این مسئله نرم افزار مدیریت فروشگاهی را پیشنهاد می دهیم. به همین دلیل، قصد داریم در این مقاله، اهمیت مدیریت فروش و استفاده از نرم افزار مدیریت فروش و مدیریت چک را بررسی کنیم.

وظایف یک مدیر فروشگاه چیست؟

یک مدیر فروش وظیفه دستیابی به اهداف فروش را از طریق برنامه ریزی و بودجه بندی مؤثر، برعهده دارد. یک مدیر فروش نمی تواند به تنهایی کار کند او باید از یک تیم متخصص و وفادار و همچنین امکانات لازم برای پیشبرد اهداف، بهره مند باشد. او کسی است که اهداف فروشندگان و سایر نمایندگان فروش را تعیین می کند. یک مدیر فروش باید اطمینان حاصل کند که اهداف او واقع بینانه و قابل دستیابی هستند. این فرد علاوه بر اهمیت دادن به مهارت های نرم (مواردی چون گوش دادن فعال به افراد، صبوری و انگیزه بالا) باید بتواند با به روز نگه داشتن اطلاعات خود، مسیر پیش روی خود را هموار کند. بخشی از این به روزرسانی اطلاعات مربوط به توانایی استفاده از نرم افزارها و فضاهای ابری است که در روزگار ما به وفور استفاده می شوند. نرم افزار مدیریت فروشگاه “هایپریک”، یکی از بهترین گزینه های برای انتخاب در این مورد است.

برای مدیریت فروشگاه چه نرم افزاری استفاده کنیم؟

فرایند فروش چیست؟

همان طور که آگاه هستید، فروش یک فرایند است. تعریف جامعی از روند فروش برای تجارت ما این خواهد بود: “یک سری فعالیت های برنامه ریزی شده در هر مرحله از فروش شما که به عنوان یک نقشه راه برای پیشبرد اهداف فروش استفاده می شود”. روند فروش با سوال یک مشتری آغاز شده و با بسته شدن یک معامله، به پایان می رسد. این روند را به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار مدیریت فروشگاه، به طور ملموس مشاهده کنید.

در حالت ایده آل، روند فروش شما باید سفر خریدار را تکرار کند و حتی برای درک یک نماینده فروش تازه استخدام شده، باید کاملاً واضح و روشن باشد. به عنوان یک مدیر فروش، شما باید فرایندی را برای فروش خود تعریف کنید که اطمینان حاصل کند شما در هر مرحله، اهداف مشخص خود را برآورده خواهید کرد و کار شما منجر به ایجاد هیچ مانعی در سیستم اصلی نمی شود. این امر را می توان با استفاده از نرم افزار مدیریت فروشگاه، تسهیل کرد.

در مورد نرم افزار مدیریت فروشگاه "هایپریک" چه می دانید؟

تیم متخصص هایپریک، با ارائه یک نرم افزار مدیریت فروش کالا، در انجام امور مربوط به فروشگاه ها، سوپرمارکت ها و یا هر قسمت دیگری از صنف فروش که در آن مشغول هستید، شما را یاری خواهد نمود. این تیم متعهد در نظر داشته است تا با به روزترین متدهای نرم افزاری مدیریت فروش، در کنار شما باشد تا با به روزرسانی فرایند فروش تجارتتان، گام های رو به موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنید. به همین دلیل در ادامه به معرفی نرم افزار مدیریت فروشگاه آنلاین این شرکت خواهیم پرداخت.

امکانات و ویژگی های نرم افزار مدیریت فروشگاه و مغازه

تیم “هایپریک:، با بررسی بیشتر نرم افزارهای مدیریت و مقایسه بهترین نمونه ها، نرم افزار مدیریت فروشگاهی خود را با این امکانات در اختیار علاقه مندان به مبحث مدیریت فروش، قرار می دهد.

1. ثبت تمامی اطلاعات ضروری و مهم در مورد کالاهای خروجی و ورودی فروشگاه
2. نمایش تمام کالاهای موجود در انبار فروشگاه در دسته بندی ها متفاوت برای سهولت در امر انبارگردانی
3. تدوین گزارش های دقیق از خریدها، فروش ها و بازه های زمانی مختلف مربوط به این دو امر به صورت روزانه و هفتگی (طبق درخواست شما)
4. اشتراک گذاری راحت اطلاعات مربوط به جابه جایی ها و گردش کالا در انبار برای حسابرسان
5. ارائه گزارش های کاربردی برای دسترسی آسان مدیران فروشگاه به جهت بررسی های مالی مربوطه
6. تنظیم گزارش برای کالاهای مختلف و اعلام کمبود موجودی در محصولات خاص که توسط شما وارد شده اند
7. هماهنگ سازی و یکپارچه کردن تمام واحدهای فروش در کنار انبارگردانی با ویژگی تحت وب بودن نرم افزار مدیریت فروشگاه
8. محیط کاربری راحت و آسان، دسترسی از هر مکان و زمان به اطلاعات
9. عدم نیاز به داشتن دستگاه ها و سخت افزار قوی برای استفاده از نرم افزار
10. عدم نگرانی از مفقود شدن، از بین رفتن و سرقت اطلاعات در صورت آسیب فیزیکی دستگاه ها
11. پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، به جهت حل مشکلات مشتریان یا ارائه مشاوره در مورد نحوه عملکرد نرم افزار

چرا نرم افزار مدیریت فروشگاه را خریداری کنیم؟

با توجه به امکانات ذکر شده در این متن درمورد نرم افزارهای مدیریت فروشگاه و بررسی آنها در نرم افزار پیشنهادی “هایپریک”، اطمینان خواهید داشت که این نسخه، تفاوت زیادی با نسخ جهانی این نوع نرم افزارها نداشته و به سهولت می توان آن را در سیستم مدیریت فروش و فرآیند فروش خود جای دهید، تا در تحلیل فروش خود، سریع تر عمل کرده و نتایج مثبتی را به دست آورید. علاوه بر این موارد، چند نمونه دیگر از ویژگی های این محصول را مرور خواهیم کرد، تا تردید خرید این نرم افزار مدیریت فروشگاه آنلاین را در ذهن شما، پاک کنیم.

نرم افزار مدیریت فروشگاه هایپریک، تحت وب است

سیستم عامل اینترنتی یا سیستم تحت وب، هر نوع سیستم عاملی است که برای اجرای تمام برنامه ها و خدمات خود از طریق یک سرویس گیرنده اینترنت، به طورکلی یک مرورگر وب، طراحی شده است. این مسئله به افراد امکان می دهد به برنامه های ذخیره شده کامل یا جزئی در وب دسترسی پیدا کنند.
این امر مستلزم این است که تمام برنامه ها بر اساس استانداردهای باز و چند پلتفرمی طراحی شوند. برنامه ها، اسناد و تنظیمات کاربر را به یک رایانه متصل نمی کند، بلکه آنها را در فضای ابری اینترنت قرار می دهد. سیستم تحت وب، همچنین به عنوان بهترین نوع بستر نرم افزاری به عنوان سرویس ارتقا یافته در نظر گرفته شده است. به همین دلیل، هایپریک در ساخت نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب ، این مسئله را در رأس امور و اهداف خود قرار داده است.

نرم افزار مدیریت فروش هایپریک، از فضای ابری استفاده می کند

همان طور که گفتیم، هایپریک در ساخت نرم افزار مدیریت فروشگاه آنلاین خود، استفاده از فضای ابری را در نظر داشته است. فضای ذخیره سازی ابری به شما امکان می دهد داده ها و پرونده ها را در مکانی خارج از سایت که از طریق اینترنت عمومی یا اتصال شبکه اختصاصی خصوصی به آن دسترسی دارید، ذخیره کنید. طراحی این فضا به این دلیل رخ داد که هارددیسک های کامپیوتر فقط می توانند مقدار محدودی از داده ها را ذخیره کنند.

به همین خاطر، فضای ذخیره سازی ابری شما را قادر می سازد تا داده های خود را در سرورهای میزبان ذخیره کنید. این بدان معناست که شما می توانید تمام وسایل دیجیتالی خود مانند اسناد، عکس ها و تمامی اطلاعات حیاتی و مهم خود را از راه دور و بدون اشغال فضای فیزیکی یا استفاده از مگابایت در رایانه خود، ذخیره کنید.

تیم هایپریک، با درنظرگرفتن این 5 دلیل، رایانش ابری را در طراحی نرم افزار مدیریت فروشگاه خود در نظر داشته است.

1. صرفه جویی در هزینه: یکی از بهترین دلایل استفاده از فضای ابری، صرفه جویی در هزینه است.
2. راحتی در استفاده: استفاده از فضای ابری به شدت ساده و به دور از هرگونه نگرانی از آموزش های خاص است.
3. توجه به افزایش ظرفیت ذخیره سازی و اتوماسیون شدن کارها، از دیگر دلایل استفاده از فضای ابری است.
4. فضای ابری چابکی، انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را برای شما آسان می کند.
5. با استفاده از فضای ابری به تیم تخصصی IT کمتر احتیاج خواهید داشت.

با توجه به تمام موارد ذکر شده، استفاده از نرم افزار مدیریت فروشگاه که توسط تیم متخصص “هایپریک”، طراحی شده است، به شما این امکان را خواهد داد تا علاوه بر اطمینان از امنیت داده های خود، به راحتی بتوانید در امر مدیریت فروش و پیشبرد اهداف خود در این زمینه، بهترین عملکرد را داشته باشید.

آینده را امروز شروع کنید