نرم افزار حسابداری برای اندروید

نرم افزار حسابداری برای اندروید
زمان مطالعه 8 دقیقه

نرم افزار حسابداری اندروید

اپلیکیشن حسابداری آنلاین اندروید چیست؟

نرم افزار حسابداری برای اندروید در واقع، یک اپلیکیشن پرکاربرد برای کمک به کسب و کارها در مدیریت حساب های مالی و تراکنش های آنها است. معمولاً برای دستگاه های تلفن همراه و تبلت های دارای سیستم عامل اندروید توسعه یافته است و به کاربران اجازه می دهد به داده های خود از راه دور یا آفلاین دسترسی داشته باشند.

برنامه حسابداری موبایل ابری و تحت وب؛ انواع ویژگی های مدیریتی فعالیت های مالی و حسابداری یک فروشگاه را متناسب با نیاز کسب و کارهای مختلف ارائه می دهد. بسته به نوع نرم افزار حسابداری، ویژگی‌ها و خدمات ممکن است از طرح‌های پایه که ابزارهای حسابداری اولیه را ارائه می‌دهند تا طرح‌های جامع‌تر که شامل ویژگی‌های بیشتر و پیشرفته تر مانند مدیریت موجودی هستند، متغیر باشد.

یکی از مهمترین و بارزترین ویژگی نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای اندروید این است که به دلیل تحت وب و ابری بودن آن، به تجهیزات گران قیمت و قوی وابسته نیست به همین دلیل توانسته محبوبیت خوبی در بین مشتریان به خصوص کسب و کارهای کوچک پیدا کند.

هدف نرم افزار حسابداری مخصوص android، کمک به صاحبان کسب و کار و متخصصان مالی، افزایش بهره وری و صرفه جویی در زمان است. نرم افزار حسابداری اندروید با طیف وسیعی از امکانات خود، سیستمی جامع، یکپارچه و کارآمد برای مدیریت امور مالی در اختیار فروشگاه ها ئ مغازه ها قرار می دهد.

محبوبیت نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای اندروید در سال های اخیر به طور فزاینده ای افزایش یافته است. دلیل این محبوبیت به این خاطر است که نرم افزارهای حسابداری قابلیت مدیریت امور مالی و پیگیری داده های مالی را به طور دقیق دارند.

با کمک تبلت یا موبایل هایی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند، این برنامه ها به کاربران اجازه می دهند تا به سرعت فاکتور صادر کنند و همچنین گزارش مالیاتی و فصلی تهیه کنند.

از طرفی نرم افزار حسابداری اندروید این قابلیت را دارد تا در هر زمان و مکانی مقدار فروش روزانه شما را ردیابی و همچنین ارزیابی کند.

نرم افزار حسابداری اندروید طیف وسیعی از خدمات را برای کسانی که به دنبال راه حل حسابداری انعطاف پذیر هستند ارائه می دهد. با افزایش محبوبیت نرم افزار حسابداری آنلاین اندروید، مشاغل کوچک و بزرگ شروع به اتخاذ این برنامه ها برای مدیریت بهتر امور مالی خود کرده اند.

نرم افزار حسابداری برای android به کسب و کارها اجازه می دهد تا امور زیر را به راحتی انجام دهند:

 • روند ردیابی و ثبت امور مالی را ساده کنند.
 • کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا به راحتی درآمد و هزینه‌های خود را پیگیری کنند.
 • معاملات را دسته‌بندی کنند.
 • صورت‌های مالی تهیه کنند.
 • عملکرد فروشگاه، مغازه و کسب و کار خود را در بازه های زمانی مختلف مشاهده کنند.

این برنامه‌ها همچنین توانایی مدیریت حساب‌های دریافتنی و پرداختنی، تطبیق حساب‌ها، ایجاد صورت‌حساب، مدیریت موجودی و تولید گزارش را در اختیار کسب ‌و کارها قرار می‌دهد. نرم افزارهای حسابداری با آسان‌تر کردن و عملی کردن این داده‌ها، می‌توانند به صاحبان کسب و کار کمک کنند تا سلامت مالی خود را بهتر نظارت کنند و درباره آینده خود تصمیم‌گیری آگاهانه بگیرند.

نرم افزار حسابداری اندروید هایپریک. شماره تماس 02143378

بررسی کاربرد های مهم

تعداد نرم افزارهای حسابداری اندروید در حال افزایش است و هر نرم افزار ویژگی ها و کاربرد های منحصر به فردی را ارائه می دهد که می تواند به طرق مختلف برای مشاغل مفید باشد. برای کسب و کارها مهم است که نرم افزاری را انتخاب کنند که متناسب با نیازها و اهداف خاص آنها باشد. یکی از مهمترین و معتبرترین این نرم افزار ها، نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک است که برای سیستم عامل های اندروید تولید شده است. برخی از کاربردهای مهم این نرم افزار حسابداری برای اندروید عبارتند از:

۱. دسترسی به هزاران نوع کالای تعریف شده:

در این نرم افزار حسابداری اندروید، شما قادر هستید به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ کالای تعریف شده در سیستم دسترسی داشته باشید، بدون این که نیاز باشد آنها را به صورت دستی وارد کنید. به همین جهت مشاغل کوچک و بزرگ به خصوص فروشگاه ها می توانند با انتخاب این نرم افزار سرعت فعالیت خود را چندین برابر و در زمان صرفه جویی کنند.

۲. گزارشگری مالی:

از این نرم افزار حسابداری اندروید می توان برای ایجاد گزارش های مالی دقیق مانند، گزارش فصلی، گزارش مالیاتی، گزارش فروش روزانه و ماهانه و حتی صورت سود و زیان و صورت جریان نقدی استفاده کرد. این موضوع به کسب و کارها امکان می دهد تا وضعیت مالی خود را با دقت بیشتری پیگیری کنند.

۳. صورتحساب:

نرم افزار حسابداری مخصوص android به کاربران امکان را می دهد فاکتورها را مستقیماً از دستگاه خود ارسال کنند و نیازی به سیستم های صورتحساب کاغذی نداشته باشند.

۴. ردیابی هزینه ها:

نرم افزار حسابداری برای اندروید به کسب و کارها اجازه می دهد تا هزینه ها، درآمد و سایر تراکنش های مالی را به طور دقیق ردیابی کنند. این کار باعث نظم بخشیدن به امور مالی و نیز کارآمد تر شدن کسب و کار می شود.

۵. بودجه بندی:

برای کمک به کسب و کارها در ایجاد و مدیریت برنامه های بودجه نیز می توان از این نرم افزار استفاده کرد. با کمک چنین برنامه ای می توانید هزینه های خود را به نحو احسن مدیریت کنید.

۶. مدیریت موجودی:

از این نوع نرم افزار می توان برای کمک به کسب و کارها برای پیگیری موجودی خود در زمان واقعی استفاده کرد و اطمینان حاصل کرد که اقلام موجود و در صورت نیاز در دسترس مشتریان هستند.

۷. یکپارچه سازی حسابداری:

بسیاری از برنامه های کاربردی نرم افزار حسابداری اندروید با سیستم های حسابداری سنتی یکپارچه می شوند و کسب و کارها را قادر می سازد تا سوابق به روز را حفظ کنند که به راحتی قابل دسترسی است.

۸. نمایش لیست تمامی کالاهای فروشگاه و یا انبار به همراه تصویر:

نرم افزار حسابداری آنلاین اندروید قادر است با یک جستجوی ساده لیست تمامی کالاهای فروشگاه و یا انبار را در اختیار شما قرار دهد. از طرفی می توانید میزان موجودی آنها را نیز استعلام بگیرید.

۹. جستجوی کالا‌های فروشگاه:

با کمک این نرم افزار شما قادر هستید کالاها را بر اساس نام و بارکد جستجو کنید که می تواند در زمان شما بسیار صرفه جویی کند.

۱۰. امنیت داده ها:

برنامه های نرم افزار حسابداری اندروید ذخیره سازی داده ها، رمزگذاری و سایر اقدامات امنیتی را برای اطمینان از ایمن بودن اطلاعات حساس تجاری ارائه می دهند.

۱۱. قابلیت نمایش سود و زیان فروشگاه:

نرم افزار حسابداری برای اندروید می تواند با تجزیه و تحلیل داده های خرید و فروش کالاها، میزان سود و زیان فروشگاه را در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به یک حسابدار ماهر به شما نشان دهد.

۱۲. پشتیبانی داده‌های مالی در فضای ابری:

نرم افزار حسابداری برای android می‌تواند به کسب‌وکارها اجازه دهد از داده‌های مالی در فضای ابری پشتیبان تهیه کنند. همچنین به آنها امکان می‌دهد به راحتی از هر دستگاهی که دارای اتصال اینترنت است به داده‌ها دسترسی داشته باشند.

۱۳. دسترسی از هر کجا: حسابداری اندروید:

این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا به داده های مالی خود از هر دستگاهی دسترسی داشته باشند و بررسی و به روز رسانی اطلاعات را در هر زمان و هر کجا که لازم باشد آسان می کند. از دستگاه هایی مانند، موبایل، تبلت، کامپیوتر و غیره.

۱۴. ابزارهای گزارش:

نرم افزار حسابداری اندروید شامل ابزارهای گزارشگری است که می توان از آنها برای تولید صورت های مالی، تحلیل روندها و مقایسه معیارهای عملکرد استفاده کرد. این ابزارها بینش های ارزشمندی را ارائه می دهند که می توان از آنها برای تصمیم گیری های تجاری بهتر استفاده کرد.

اپلیکیشن حسابداری مخصوص تبلت ها و موبایل های android با نام "هایپریک"

ویژگی ها و خصوصیات اپلیکیشن حسابداری مخصوص اندروید

این نرم افزار به طور معمول شامل ویژگی ها و خصوصیات ارزشمندی است که باعث محبوبیت آن می شود مانند:

1. دسترسی چند کاربره:

این نرم افزارهای حسابداری اندروید به چندین کاربر اجازه دسترسی به یک حساب را می دهد تا کسب و کارها بتوانند داده ها و اطلاعات مالی را به راحتی به اشتراک بگذارند.

2. دسترسی پذیری در هر زمان و مکان به اطلاعات:

این نرم افزار حسابداری اندروید دسترسی به داده های مالی را با دستگاه تلفن همراه ارائه می دهد و مدیران فروشگاه ها و حتی مغازه های کوچک را قادر می سازد در هر زمان و هر مکان به حساب های خود دسترسی داشته باشند.

3. اتوماسیون:

چننین نرم افزاری از ویژگی اتوماسیون برخوردار بوده که نیاز به وارد کردن دستی داده ها یا وارد کردن دستی تراکنش ها را کاهش می دهد.

4. انعطاف پذیری:

این نرم افزار حسابداری برای اندروید بسیار قابل تنظیم است و به کاربران این امکان را می دهد تا نرم افزار را با نیازهای خاص خود تنظیم و حتی شخصی سازی کنند.

5. امنیت:

به دلیل این که این نرم افزار از فضای ابری و تحت وب برای نگهداری تمامی اطلاعات کاربران خود استفاده می کند، بنابراین داده ها و اطلاعات شما همواره در برابر آسیب فیزیکی و دستگاه مصون است.

6. مبتنی بر ابر:

نرم‌افزار حسابداری اندروید به کاربران اجازه می‌دهد داده‌ها را در فضای ابری ذخیره کنند و از هر دستگاهی با اتصال به اینترنت قابل دسترسی باشند.

7. به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ:

اکثر برنامه‌های نرم‌افزار حسابداری اندروید به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ داده‌های مالی را امکان‌پذیر می‌کنند تا کسب ‌وکارها بتوانند از وضعیت مالی خود به‌روز بمانند.

8. صرفه جویی در هزینه:

نرم افزار حسابداری برای اندروید معمولاً مقرون به صرفه تر از برنامه های حسابداری دسکتاپ سنتی است و به کسب و کارهای کوچک این امکان را می دهد تا از ابزارهای مالی پیچیده استفاده کنند، بدون اینکه پولی را زیر پا بگذارند.

9. گزارش گیری:

قابلیت های گزارش دهی جامع با بسیاری از برنامه های نرم افزار حسابداری اندروید موجود است که به کاربران امکان می دهد گزارش های مالی و مالیاتی و حتی انبارداری را برای اهداف مختلف ایجاد کنند.

اپلکیشن حسابداری فروشگاهی - نرم افزار حسابداری فروشگاه مخصوص اندروید "هایپریک"

قابلیت ها و امکانات نرم افزار حسابداری اندرویدی

قابلیت ها و ویژگی های نرم افزار حسابداری برای اندروید می تواند از یک نرم افزار به نرم افزار دیگر متفاوت باشد. این موضوع به این دلیل است که هر کدام از شرکت ها و کسب و کارها به یک نرم‌افزار حسابداری مجزا نیاز دارند تا امور مربوط به حسابداری را به راحتی انجام دهند.

برخی از قابلیت ها و امکانات نرم افزار حسابداری هایپریک، شامل موارد زیر باشد:

 • صورتحساب
 • مدیریت جریان نقدی
 • ردیابی هزینه
 • پردازش حقوق و دستمزد
 • مدیریت موجودی
 • تهیه مالیات
 • ابزارهای گزارش دهی

علاوه بر این، این نرم افزار می تواند ویژگی های اضافی مانند یکپارچه سازی با سیستم های دیگر، صورتحساب سفارشی، تجزیه و تحلیل داده ها و مدیریت مالی ویژه را نیز ارائه دهد.

شما امروزه به انواع نرم افزار حسابداری مخصوص تبلت گلکسی اندروید و موبایل شرکت هایپریک دسترسی دارید تا بتوانید فعالیت های خود را به روز کنید.

هنگام انتخاب یک بسته نرم افزار حسابداری مخصوص android، یا برای مک مهم است که در نظر بگیرید که چه قابلیت ها و ویژگی هایی در دسترس است و این ویژگی ها چگونه برای عملیات شرکت شما مفید خواهد بود.

راهنمای انتخاب و خرید

پیدا کردن نرم افزار حسابداری اندرویدی مناسب می تواند چالش برانگیز باشد. البته با تحقیق و بررسی، هر کسب و کاری قادر خواهد بود که یک افزار حسابداری مناسب برای کسب و کار خود را پیدا کند. برای خرید نرم افزار حسابداری برای اندروید بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • هنگام خرید اپ حسابداری اندروید، به دنبال محصولی باشید که به طور خاص برای کارهای حسابداری طراحی شده باشد. سعی کنید اپلیکیشنی را بیابید که مجموعه‌ای از ویژگی‌ها، از جمله ابزارهایی برای صورت‌حساب، ردیابی درآمد و هزینه‌ها، تولید گزارش‌های مالی و سایر کارهای مرتبط را داشته باشد.
 • در مورد شهرت توسعه دهنده و سازنده برنامه حسابداری تبلت و موبایل حسابداری تحقیق کنید. نظرات سایر کاربران را بخوانید و مطمئن شوید که برنامه اخیراً به‌روزرسانی شده باشد.
 • ویژگی های امنیتی برنامه حسابداری موبایل را در نظر بگیرید. دریابید که آیا نرم افزار می تواند به خوبی از اطلاعات شخصی و داده های شما محافظت کند یا خرید.
 • حتماً سازگاری برنامه تحت وب را بررسی کنید. مطمئن شوید که با دستگاه Android شما و حساب‌هایی که برای کارهای حسابداری استفاده می‌کنید کار می‌کند.
 • مطمئن شوید که نرم افزار حسابداری سامسونگ یا دیگر برندها، به شما امکان دسترسی آسان را می دهد.

قیمت و خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای اندروید

نرم افزار حسابداری آنلاین مخصوص اندروید به طور فزاینده ای مقرون به صرفه و قابل دسترس برای تمامی مشاغل شده است. با روی آوردن بیشتر مشاغل به این نوع از برنامه ها هزینه ها به شدت کاهش پیدا کرده است.

البته خرید اشتراک نرم افزار حسابداری برای اندروید بسته به ویژگی ها و عملکرد مورد نیاز می تواند در ماه متغیر باشد. برای کسب و کارهای کوچکتر با تجربه حسابداری محدود، گزینه های رایگان بسیاری وجود دارد که شرکت ها می توانند از آنها استفاده کنند.

برای مشاغلی که به دنبال راه حل های حسابداری پیشرفته تر هستند، چندین برنامه پولی مطمئن و قابل اعتماد وجود دارد. صرف نظر از اندازه و دامنه کسب و کاری که دارید، امروزه می توانید به انواع نرم افزارهای حرفه ای خود با قیمت ارزان در شرکت همکاران ایده پرداز یکتا (هایپریک) دسترسی داشته باشید.

آینده را امروز شروع کنید