انبارداری فروشگاهی

انبارداری فروشگاهی

فهرست مطالب

انبارداری فروشگاهی را به یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی بسپارید! مدیریت انبار فروشگاه به روش سنتی، کار سخت و زمان‌بری است.

 

اگر به تکنولوژی اعتماد کنید و انبارداری را به یک نرم‌افزار حسابداری بسپارید، همه کارها راحت و بدون دردسر انجام می‌شود. در این فضا، تمامی کالاهای فروشگاه، به صورت منظم دسته‌بندی‌شده و در گروه مناسب خود قرار می‌گیرند. به‌همین خاطر به‌راحتی و سریع می‌توانید کالای مدنظرتان را در انبار پیدا کنید. بیایید درباره استفاده از یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی برای مدیریت بخش انبارداری، بیشتر صحبت و جزئیات را بررسی کنیم.

 

سیستم انبارداری در نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی یعنی چه؟

انبارداری فروشگاه، یکی از اساسی‌ترین نیازهای خرده فروشی‌ها و کسب‌وکارهاست. وجود یک انبار منظم، به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای خرید و مدیریت کالا برنامه بهتر و سودآورتری بریزید. به‌همین خاطر است که در ساخت نرم‌افزارهای حسابداری فروشگاهی، به بخش انبارداری توجه می‌شود. نرم‌افزارهای حسابداری فروشگاهی، سیستم‌ انبارداری منظم و کارآمدی را در اختیار صاحبان فروشگاه می‌گذارند تا آن‎ها بتوانند راحت‌تر، کالاها را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.

 

مزایای انبارداری فروشگاهی

بخش انبارداری در نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا بتوانند پروسه ذخیره‌سازی، نگهداری، بسته‌بندی و تحویل کالا به مشتریان را به بهترین نحو انجام دهند. این نوع از انبارداری کاملا بهینه و سازماندهی شده است. بنابراین به‌راحتی می‌توانید موجودی محصولات و سفارشات را مدیریت کنید و نیازی به هزینه‌های اضافی، برای نگهداری و انتقال محصولات نیست. فراموش نکنید که درست نگهداری نکردن و نداشتن یک انبار سازماندهی شده، نه تنها کیفیت کارتان را پایین می‎آورد، به کسب‌وکار ضرر مالی نیز می‌زند. نبود انبارداری اصولی، حتی میزان نارضایتی مشتریان را افزایش خواهد داد.

نامحدود بودن ثبت تعداد کالاها

برای ثبت اطلاعات کالاها در بخش انبارداری نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، هیچ محدودیتی ندارید. یکی از دغدغه‌های کسب‌و‌کارها، هنگام استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت حساب‌وکتاب فروشگاه، محدود بودن ظرفیت انبار برای ثبت کالاست. بنابراین هنگام انتخاب نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، باید به این نکته توجه کنید. با این روش انبارداری به محصولات مختلف و اطلاعات مربوط به آن‌ها، دسترسی سریعی خواهید داشت. با دسترسی سریع به محصولات مختلف، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، سفارشات مشتری را ثبت کنید.

افزایش تمرکز مسئولین انبار

این روش انبارداری، به مسئول انبار اجازه می‌دهد تا  متمرکزتر کارهای انبار را انجام بدهد. یعنی روی کالاهای فروشگاه تسلط بیشتری داشته و از وضعیت موجودی‌ها، آگاه باشد. بنابراین، با راحت‌ترین و سریع‌ترین روش، می‌توانند موجودی انبار خود را بررسی و محصولات مورد نظر مشتریان را ارزیابی کنند. زمانی که کالایی به نقطه سفارش مدنظر رسید، آن را سفارش بدهند تا فروشگاه مشتری‌هایش را از دست ندهد.

انبارگردانی و انبارداری خودکار

زمانی که سیستم انبارداری به سیستم فروش و صندوق فروشگاه متصل باشد، کارها به صورت هماهنگ پیش می‌روند. یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، دقیقا همین کار را برای شما انجام می‌دهد. با هر فاکتور فروشی که صندوق‍دار ثبت می‌کند، میزان کالای فاکتور به صورت خودکار از انبار کاسته می‌شود. در نتیجه، نیازی نیست که یک بار دیگر، انبار دارد خروج کالاها را ثبت کند. همین هماهنگی ساده، انبارداری و انبارگردانی را به مراتب، ساده‌تر خواهد کرد.

 

نرم افزار انبارداری فروشگاهی هایپریک

در واقع هایپریک، نرم افزار حسابداری فروشگاهی است که بخش انبارداری نیز دارد. بخش انبارداری هایپریک، جزء بخش‌های اصلی این نرم‎افزار به حساب می‌آید و با امکانات و ویژگی‌های کاربردی، کمکتان می‌کند تا انبار منظم‌تری داشته باشید. هایپریک به عنوان نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، کامل‌ترین و کاربردی‌ترین قابلیت انبارداری را دارد. مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

 • در دسترس بودن بخش انبارداری حتی در زمان قطعی اینترنت؛
 • ثبت موجودی اولیه کالاها و بررسی آن؛
 • امکان انبارگردانی؛
 • ثبت خودکار حواله انبار برای کلیه فاکتورها؛
 • نمایش موجودی تعدادی و ریالی کالاها؛
 • امکان ثبت اسناد در صورت منفی شدن موجودی انبار؛
 • امکان مشاهده تعداد کالا‌های ناموجود و کالاهای در ‌حال اتمام؛
 • گزارش ورود و خروج به تفکیک کالاها؛
 • محدود کردن دسترسی افراد به انبار؛
 • درج شماره سریال، تاریخ انقضا و …؛
 • امکان گروه‌بندی یا دسته‌بندی کالاها؛

 

ویژگی و امکانات نرم افزار مدیریت انبارداری فروشگاهی هایپریک

بخش انبارداری نرم افزار صندوق فروشگاهی هایپریک، امکانات و قابلیت‌های متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد. بعضی از این کاربردها و امکانات را در بخش قبلی خواندید. قابلیت‌های مهم‌تر را در ادامه مطلب، با جزئیات بیشتری آورده‌ایم تا با این بخش از نرم‌افزار، بیشتر آشنا شوید.

مدیریت موجودی انبار

بارها در این مطلب، به مدیریت راحت‌تر موجودی انبار با کمک بخش انبارداری نرم‌ افزار هایپریک صحبت کردیم. با این حال، بهتر است در این بخش نیز، اشاره‌ای به آن کنیم. دسترسی به موجودی انبار، مهم‌ترین قابلیت انبارداری فروشگاهی در این نرم‌افزار است. با استفاده از این سیستم، می‌توان به‌راحتی میزان موجودی کالاهای انبار را ارزیابی کرد. با این روش، میزان مشکلات و چالش‌های انبارداران و صاحبان فروشگاه، برای ذخیره‌سازی، سفارش، ثبت درخواست مشتریان و… به حداقل می‌رسد.

امکان جستجوی پیشرفته

از دیگر قابلیت‌های انبارداری فروشگاهی، باید به امکان جست‌وجوی پیشرفته در سریع‌ترین زمان ممکن اشاره کنیم. هنگام استفاده از این سیستم، به‌راحتی می‌توان موجودی محصول مورد نظر را بررسی کرد و نیاز مشتریان را پاسخگو بود. همچنین می‌توانید به‌صورت همزمان، تعداد موجودی کالا را نیز مشاهده کنید تا برای خرید مجدد، برنامه بهتری بریزید و آماده باشید.

ایجاد انواع اسناد مالی

امکان ثبت اسناد مالی و همچنین حواله انبار، از دیگر امکانات انبارداری فروشگاهی در نرم افزار حسابداری فروشگاهی است. با استفاده از این سیستم انبارداری، می‌توان تمامی اسناد انبار شامل حواله پرداخت، درآمد، چک‌ها، هزینه‌های انبار و … را به‌راحتی ثبت کرد. بنابراین می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، به سیستم انبارداری، دسترسی داشته باشید و حواله‌های مورد نیاز را صادر کنید.

حالا می‌دانید قابلیت انبارداری فروشگاهی در نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی به چه معناست؟ به‌طور کلی با استفاده از این سیستم می‌توانید همه قسمت‌های انبار را به سادگی مدیریت کنید. به‌عنوان مثال، سفارشات مشتریان را با کمترین خطا ثبت کنید. این کار نقش بسیار موثری در موفقیت و رشد بیشتر کسب و کار شما خواهد داشت.

 

اگر درباره قابلیت انبارداری هایپریک سوالی دارید، با شماره 02143378 تماس بگیرید. پشتیبان‌های هایپریک، پاسخگو نیاز شما خواهد بود.


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید