نرم افزار حسابداری برای مک، دستگاه های مک بوک، آی پد و آیفون اپل

نرم افزار حسابداری برای مک، دستگاه های مک بوک، آی پد و آیفون اپل
زمان مطالعه 8 دقیقه

نرم افزار حسابداری برای مک اپل

معرفی یک نرم افزار کاربردی برای اپل

در دنیای کسب و کارها، مسئله مدیریت مالی و حسابداری یکی از مهمترین عوامل موفقیت هر کسب و کار به شمار می رود. در حالی که برخی از کسب و کارها هنوز ممکن است برای مدیریت مالی خود، از انواع روش های سنتی استفاده کنند، اما با گسترش فناوری و حضور نرم افزارهای حسابداری مختلف، امکان مدیریت مالی و حسابداری به شکل دیجیتالی و به مراتب ساده تر فراهم شده است. اگر کسب و کار و فروشگاهی دارید و کاربر macos هستید، باید به دنبال یافتن بهترین نرم افزار حسابداری برای مک بوک خود باشید.

ویژگی های نرم افزارهای حسابداری برای مک، برای مدیریت مالی و مالیاتی کسب و کارها بسیار حائز اهمیت هستند. زیرا با استفاده از این نرم افزارها، می توانید مالیات و درآمدهای کسب و کار خود را به راحتی مدیریت کرده و از آنها گزارش هایی دقیق تهیه کنید. همچنین، با استفاده از این نرم افزارها میتوانید صورت های مالی خود را بهبود بخشیده و تصمیمات مالی بهتری برای کسب و کار خود بگیرید.

در این مقاله، به معرفی بهترین نرم افزارهای حسابداری برای مک اپل به خصوص برای کسب و کارهای فروشگاهی می پردازیم. این نرم افزار مجموعه ای از ویژگی ها و مزایایی را برای شما فراهم کرده است.

ویژگی هایی که به شما کمک می کند تا امور مالی و حسابداری خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. ویژگی هایی که باعث می شود از کسب و کار خود لذت ببرید و امور مالی آن را به بهترین شکل مدیریت کنید.

با ادامه مقاله همراه باشید تا با بهترین نرم افزار حسابداری برای مک که توسط تیم فنی شرکت همکاران ایده پرداز یکتا (با نام هایپریک) آشنا شوید.

نرم افزار حسابداری برای iphone آیفون، صندوق فروشگاهی هایپریک

بهترین نرم افزار حسابداری برای مک

یکی از چالش های مهم که بسیاری از صاحبان فروشگاه ها‌ و کسانی که کسب و کار فروشگاهی آنلاین و غیرآنلاین دارند، با آن مواجه میشوند، کار با نرم افزارهای حسابداری مرسوم و پیچیده است. به صورتی که پیچیدگی های این نوع از نرم افزارها صاحبان این کسب و کارها را مستلزم رجوع به آموزش های طولانی و یا استخدام افراد متخصص برای مدیریت و کار با این نرم افزارها می کنند.

«هایپریک» یک نرم افزار حسابداری مک بوک Macbook، ویندوز و اندروید است که به شکل اختصاصی برای انواع کسب و کارهای فروشگاهی طراحی شده است. این نرم افزار با خودکارسازی بیشتر عملیات و کارها، ارائه‌ ابزارهای کاربردی متنوع و محیطی با کاربری ساده و روان بسیاری از عملیات پیچیده حسابداری و چالش هایی که ممکن است با آنها مواجه شوید را برای شما آسان کرده تا به سریعترین شکل بتوانید با رفع این مشکلات کسب و کار خود را مدیریت کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار حسابداری iOS و آیفون «هایپریک» لیست اطلاعات کالاهای آن است. هایپریک با جمع آوری لیست بزرگی از داده های به روز از انواع کالاها برای صاحبان فروشگاه، آن ها را از تعریف کالاها بی نیاز کرده است. به همین دلیل، به محض فعال سازی این نرم افزار می توانید بدون نیاز به انجام کار وقت گیری مانند تعریف کالاها به نرم افزار حسابداری خود عملیات فروش خود را آغاز کرده و فروشگاه خود را مدیریت کنید. با هایپریک به راحتی می توانید شروع به ثبت خرید و فروش های خود کرده و در هر زمان و مکانی سودها و زیان های فروشگاه خود را بررسی کنید.

کاربردهای نرم افزار حسابداری برای مک هایپریک

هایپریک به عنوان نرم افزار حسابداری فروشگاهی مخصوصا کامپیوتر اپل تمامی کاربردها و نیازهایی که برای امور مالی، دفتری و حسابداری خود به آن نیاز خواهید داشت را در این نرم افزار برای شما گرد آورده است. این کاربردها و امکانات به خصوص برای حسابداری کسب و کارهای فروشگاهی طراحی و ساخته شده اند. از جمله مهمترین این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان خرید و فروش، حسابداری، مالی، انبارداری
  • صندوق فروشگاهی با توانایی اتصال به ابزار‌های متنوع
  • مدیریت انواع کالا و خدمات گوناگون
  • مدیریت مشتریان و تامین کنندگان
  • مدیریت اعضای فروشگاه
چرا به نرم افزار حسابداری مدیریت فروشگاهی نیاز داریم؟

ویژگی ها، خصوصیات و مزایای نرم افزار حسابداری برای مک هایپریک

این برنامه حسابداری برای مک بوک و iOS، با ارائه ویژگی های مناسب برای مدیریت مالی کسب و کارهای فروشگاهی، بهترین گزینه برای کسب و کارهایی هستند که از سیستم عامل مک استفاده می کنند. این نرم افزار، قابلیت های مدیریتی کاملی مانند حسابداری، فاکتوردهی، پیگیری پروژه، مدیریت موجودی، پرداخت و دریافت، و بسیاری موارد دیگر را به کاربران خود ارائه می دهد. ویژگی ها و مزایایی که با استفاده از آن ها می توانید مسائل مالیاتی، مالی و حسابداری خود را به بهترین شکل مدیریت کرده و به کسب و کار خود در دستیابی به موفقیت های مالی کمک کنید. در ادامه به چند مورد از مزایای و ویژگی های اصلی این نرم افزار حسابداری مک آنلاین می پردازیم.

1. نرم افزاری تحت وب و ابری

در این نرم افزار حسابداری برای مک شما نیازی به نصب نرم افزار بر روی سیستم فروشگاه خود نخواهید داشت و تنها با ثبت نام در هایپریک می توانید به این نرم افزار دسترسی داشته و از ویژگی ها و امکانات آن استفاده کنید. همچنین از آنجایی که هایپریک یک نرم افزار تحت وب و مبتنی بر ابر (cloud) است شما بدون نیاز به خریداری یک سرور و یا تجهیزات شبکه و فارغ از هزینه های این کار به راحتی می توانید به حساب و کتاب های فروشگاه خود دسترسی داشته و در هر مکان و زمانی از این نرم افزار استفاده کنید. همچنین این ویژگی و پشتیبان گیری خودکار آن باعث ذخیره سازی و حفاظت از اطلاعات فروشگاه شما خواهد شد.

۲. عملکرد آفلاین و بدون اینترنت

با نرم افزار حسابداری برای مک هایپریک شما نیازی به اتصال دائمی به اینترنت نخواهید داشت و امکان ادامه فعالیت حتی در صورت قطعی اینترنت همیشه برای شما فراهم خواهد بود. همچنین در صورت نبود اینترنت هیچ اختلالی در عملکرد فیش پرینتر، ترازو، کارت خوان و سایر امکانات صندوق به وجود نخواهد آمد.

با این نرم افزار حسابداری مک آنلاین، بدون نیاز به اینترنت می توانید:

  • سفارش های خرید و فروش ثبت کنید.
  • لیست کلیه کالاهای فروشگاه را مشاهده کرده و کالای جدید به لیست اضافه کنید.
  • لیست اعضای فروشگاه و ذینفعان را مشاهده کرده و ذینفع جدید ثبت کنید.

۳. دسترسی به بانک بزرگی از کالاهای فروشگاهی آماده

در حال حاضر این نرم افزار حسابداری برای اپل بیش از 100 هزار محصول از پیش تعریف شده در بانک کالای خود دارد. با این وجود باز اگر محصول فروشگاه شما در بانک لیست نرم افزار نبود، هایپریک امکان تعریف گروهی محصولات جدید با استفاده از اکسل را نیز دارد. همچنین اطلاعات محصولات جدید نیز توسط تیم محتوای هایپریک پیوسته به شکل رایگان پالایش، فرآوری و به روزرسانی می شوند.

۴. پشتیبانی.

یکی از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار پشتیبانی نامحدود و قدرتمند آن است. شما می توانید با پشتیبانی هایپریک چه به شکل آنلاین، تلفنی و یا با ثبت تیکت، ۷ روز هفته در تماس باشید، تا هرگونه مشکل احتمالی را رفع کرده و از آموزش های کاملا رایگان تیم پشتیبانی این نرم افزار استفاده کنید. همچنین امکانات این نرم افزار به شکل منظم و خودکار و به صورت کاملا رایگان توسط پشتیبانی آن به روزرسانی می شود.

۵. قابلیت استفاده بر روی بسترهای مختلف

هایپریک مستقل از نوع و سیستم عامل دستگاه شما قابل اجرا و استفاده است و قابلیت اجرا بر روی کلیه مرورگرهای مطرح را دارد. همچنین این نرم افزار یکپارچه با چیپ ست نسل M1 و M2 مک بوک طراحی شده است.

۶. امنیت

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین اطلاعات موجود یک شرکت و یا فروشگاه، اطلاعات مالی آن است. عدم ثبت درست و دقیق اطلاعات مالی و یا هرگونه امکان سوءاستفاده از اطلاعات مالی و حسابداری یک شرکت آسیب های جدی به به فروشگاه وارد خواهد کرد. به همین دلیل نشان دادن حساسیت نسبت به امنیت اطلاعات و داده های مالی از کلیدی ترین موارد در هنگام تهیهٔ نرم افزار حسابداری است. در این مسیر، ویژگی های بخصوص یک نرم افزار، رضایت مشتریان حال حاضر آن و اعتبار شرکت ارائه ‌دهنده آن نرم افزار در بازار از راه های کسب اطمینان از نرم افزار به شمار می رود.

همانطور که میدانید یکی از مهم ترین اطلاعات موجود یک شرکت و یا فروشگاه، اطلاعات مالی آن است. عدم ثبت درست و دقیق اطلاعات مالی و یا هرگونه امکان سوءاستفاده از اطلاعات مالی و حسابداری یک شرکت آسیب های جدی به به فروشگاه وارد خواهد کرد. به همین دلیل نشان دادن حساسیت نسبت به امنیت اطلاعات و داده های مالی از کلیدی ترین موارد در هنگام تهیه نرم افزار حسابداری است. در این مسیر، ویژگی های بخصوص یک نرم افزار، رضایت مشتریان حال حاضر آن و اعتبار شرکت ارائه ‌دهنده آن نرم افزار در بازار از راه های کسب اطمینان از نرم افزار به شمار می رود.

هایپریک به شکل خودکار از اطلاعات فروشگاه پشتیبان گیری می کند. این کار باعث حفظ و نگهداری اطلاعات فروشگاه‌ در صورت وقوع هرگونه اتفاقات از قبیل خرابی سیستم، آتش سوزی و اتفاقات پیشبینی نشده دیگر می شود و از احتمال هرگونه خرابی و از بین رفتن اطلاعات جلوگیری می کند. همچنین هایپریک از به روزترین استانداردهای امنیتی دنیا برای تبادل و ذخیره امن اطلاعات شما پیروی می کند.

۶. امنیت

هایپریک به شکل خودکار از اطلاعات فروشگاه پشتیبان گیری می کند. این کار باعث حفظ و نگهداری اطلاعات فروشگاه‌ در صورت وقوع هرگونه اتفاقات از قبیل خرابی سیستم، آتش سوزی و اتفاقات پیشبینی نشده دیگر می شود و از احتمال هرگونه خرابی و از بین رفتن اطلاعات جلوگیری می کند. همچنین هایپریک از به روزترین استانداردهای امنیتی دنیا برای تبادل و ذخیره امن اطلاعات شما پیروی می کند.

۱. مدیریت امور حسابداری و مالی فروشگاه بدون نیاز به دانش خاص
  • ثبت تراز افتتاحیه ابتدای دوره.
  • امکان مدیریت حساب اشخاص.
  • قابلیت ثبت اسناد هزینه های فروشگاه.
  • امکان تعریف انواع حساب های بانکی.
  • نمایش دفتر روزنامه و گزارش سود و زیان.
  • ثبت خودکار اسناد دریافتی و پرداختی خرید و فروش.
  • قابلیت مدیریت چک های دریافتی و پرداختی.
۲. صندوق فروشگاهی سادگی، سریع و سازگار با دستگاه های مختلف
قابلیت و امکانات صندوق این نرم افزار حسابداری برای مک عبارت است از:
  • قابلیت اتصال به بارکد خوان، کارتخوان، فیش پرینتر، ترازو و کالر آی‌دی.
  • قابلیت جستجوی کالا‌ها بر اساس نام و بارکد.
  • قابلیت اضافه کردن کالاها با استفاده از بارکدخوان.
  • امکان شخصی‌سازی و گروه بندی کالاها.
  • امکان صدور و شخصی‌سازی انواع پیش‌فاکتور، فاکتور و فیش‌پرینت.
  • پشتیبانی از واحدهای اندازه گیری مختلف.
  • قابلیت تعیین مالیات و انواع تخفیف‌ها روی ردیف کالاها و یا کل فاکتور.نمایش لیست کالاها به همراه تصویر.
  • قابلیت ایجاد و تعریف چند فروشگاه و مدیریت چند فروشگاه با یک حساب کاربری.
  • قابلیت دسترسی به اطلاعات و مدیریت فروشگاه به صورت مجزا.
  • امکان دعوت از کاربران برای پیوستن به لیست اعضای فروشگاه و تعیین نقش هر یک از اعضا.
  • قابلیت به کارگیری اعضای فروشگاه به صورت مجزا و یا مشترک
۳. مدیریت سفارش با پشتیبانی از روش‌های مختلف پرداخت.
  • قابلیت ثبت پیش فاکتور و فاکتور خرید و فروش و فاکتورهای برگشت از خرید و یا فروش.
  • پشتیبانی از انواع روش های پرداخت نقدی، کارت خوان، چک، نسیه و…
  • امکان ثبت کالاهای اضافی و یا اشانتیون.
  • قابلیت ثبت هزینه حمل و نقل.
  • قابلیت تعریف تخفیف های ثابت و درصدی و اعمال تخفیف درصدی به ازای کل فاکتور.
  • امکان تعریف و ویرایش سریع اطلاعات کالاها هنگام خرید و فروش.
  • ثبت حواله ورود و خروج انبار به صورت سریع و خودکار.
۴. انبارگردانی و مدیریت کالاهای موجود.
  • قابلیت انبارگردانی راحت و امکان تعریف چند انبار جداگانه.
  • امکان انبارگردانی به تفکیک انبارها و مشاهده موجودی جداگانه هر یک از آنها.
  • ثبت سریع و آسان موجودی اولیه کالاهای فروشگاه به تفکیک انبار و انتقال کالا‌ها بین انبار‌ها.
  • ثبت خودکار حواله انبار برای تمامی فاکتورها و اسناد خرید و فروش.
  • نمایش موجودی تعدادی و ریالی کالاها.
  • قابلیت منفی شدن موجودی انبارها و ثبت اسناد در صورت منفی شدن موجودی انبار.
  • امکان مشاهده تعداد کالا‌های ناموجود و کالاهای در ‌حال اتمام.
  • قابلیت تهیه گزارش ورود و خروج به تفکیک کالاها.
  • کنترل ورود و خروج کالاها و گزارش گیری به تفکیک انبارها با امکان جابه‌جایی کالا بین انبارها.

خرید بهترین نرم افزار حسابداری برای مک

خرید این نرم افزار به صورت اشتراک های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله امکان پذیر است. با پایان مدت اشتراک شما امکان ثبت داده ها و اطلاعات تازه را نخواهید داشت اما تا مدت یک ماه اطلاعات شما ذخیره شده و برای شما قابل دسترسی خواهند بود. با خرید محصول شما هیچ محدودیتی در تعداد اطلاعات ثبت شده، از تعداد کالاها، اسناد خرید و فروش گرفته تا حسابداری، انبارداری و غیره نخواهید داشت و تمامی اطلاعات ثبتی شما در سرورهای ابری این نرم افزار به شکل کاملا محرمانه و اختصاصی ثبت و ذخیره خواهند شد. همچنین هایپریک تا سه روز پس از خرید برای برای صاحبان کسب و کارهای فروشگاهی امکان بازگشت مبلغ خریداری شده را فراهم کرده است. به همین دلیل بدون نیاز به مشاهده دموی محصول، صاحبان کسب و کار می توانند با ایجاد فروشگاه در این نرم افزار به مدت سه روز از آن استفاده کرده و از کارایی آن برای کسب و کار خود مطمئن شوند.

قیمت و هزینه های هایپریک

تمامی هزینه های شما در تهیه اشتراک این نرم افزار خلاصه می شود و آموزش، یادگیری و رفع هرگونه مشکلات احتمالی آن به صورت کاملا رایگان و توسط پشتیبانی آن صورت می گیرد. در حال حاضر حداقل هزینه اشتراک این نرم افزار از ۴۲۰ هزار تومان که به شکل اشتراک ماهانه است آغاز می شود.
قیمت دیگر اشتراک های این محصول عبارت اند از:

 

  • اشتراک سه ماهه: ۱ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان.
  • اشتراک شش ماهه: ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان.
  • اشتراک یک ساله: ۵ میلیون و ۴۰ هزار تومان.

آینده را امروز شروع کنید