مجله هایپریک مجله هایپریک

خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها

کسب و کار خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها
زمان برای مطالعه: 4 دقیقه

فهرست مطالب

از خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها باخبرید؟ اگر فروشگاه دارید یا به فکر راه‌انداختن یک فروشگاهید، احتمال زیاد انواع نرم‌افزارهای صندوق فروشگاهی به چشمتان خورده‌است. نرم‌افزارهایی که مدیرت فروشگاه‌ها را متحول و دفترهای حساب‌وکتاب را از دور خارج کرده‌اند. با راه اندازی این نرم‌افزارها روی کامپیوتر یا تبلت، می‌توانید همه بخش‌های فروشگاه را با آن مدیریت کنید. با وجود قابلیت‌های متعددی که هایپریک دارد، دیگر نیازی به استخدام و کمک گرفتن از یک حسابدار هم نخواهید داشت. در واقع این نرم‌افزار یک حسابدار، انباردار و مدیر فروشگاه معتمد، سخت‌کوش، دقیق و پرسرعت است!

 

چرا باید هایپریک را برای مغازه و فروشگاه‌ها انتخاب کنیم؟

آنچه این نرم‌افزار را از سایر نرم‌افزارهای مشابه متمایز می‌کند، جامع بودن و راحتی کار کردن با آن است. به طوری که با نصب نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک از هر برنامه دیگری بی‌نیاز می‌شوید و می‌توانید از آن برای مدیریت امور مختلف فروشگاه و مشتریان خود استفاده کنید. برای کار کردن با هایپریک نیازی به دانش حسابداری نیست و همه افراد به‌راحتی می‌توانند کار کردن با آن را یاد بگیرند. در مقاله « چرا هایپریک انتخاب اول کسب و کارهاست؟ » مفصل در این باره صحبت کرده‌ایم که چرا کسب‌وکارها، هایپریک را انتخاب می‌کنند.

 

قابلیت‌های اصلی هایپریک به صاحبان فروشگاه

هایپریک قابلیت‌ها و خدمات مختلفی دارد تا بتوانید با بهترین روش، فروشگاه را مدیریت کنید. در ادامه مقاله، بعضی از قابلیت‌های اصلی هایپریک را با هم مرور می‌کنیم.

 

صندوق فروشگاهی

این بخش برای ثبت سفارش فروش و مدیریت روند آن است. فاکتور فروش هر مشتری با مبلغ، تخفیف، مالیات و … ثبت می‌شود. در این قسمت می‌توانید روش پرداخت را انتخاب کنید. محصولات را با استفاده از بارکدخوان از لیست محصولات پیدا کنید. بعد از ثبت و اتمام فرآیند فروش، فیش نهایی را با فیش‌پرینتر ثبت کنید و به مشتری بدهید.

 

اگر آنلاین شاپ دارید، می‌توانید تمامی سفارشات را با ذکر نوع سفارش، زمان سفارش، نام مشتری، شماره تلفن مشتری، وضعیت سفارش و … ثبت کنید. در این صورت برای تحویل سفارشات دچار سردرگمی نمی‌شوید و همه چیز طبق روند خود ادامه پیدا می‌کند.

 

تعریف محصول و بانک کالا

 با تهیه هر محصول جدید، تمامی اطلاعات مربوط به آن از جمله قیمت، تخفیفات، میزان مالیات و … در این قسمت ثبت می‌شود. ما در هایپریک، بانک کالا هم داریم. در این بانک بیش از 30 هزار کالا وجود دارد که اطلاعاتشان تکمیل‌ است. فقط باید آن را انتخاب کنید تا به لیست محصولات فروشگاهتان اضافه شود.

 

مدیریت اشخاص

این قسمت از برنامه هایپریک برای مدیریت مشتریان و تامین‌کنندگان است. در این قسمت می‌توانید لیست مشتریان خود را همراه با ذکر نام و شماره تماس ثبت کنید. در صورت تخفیفات ویژه، می‌توانید آن‌ها را از طریق پیامک آگاه کنید تا دوباره به فروشگاه مراجعه کنند. در قسمت تامین‌کنندگان هم می‌توانید لیست آن‌ها را با ذکر نام و شماره تماس ذخیره کنید. می‌توانید حسابشان را بررسی کنید و وضعیت پرداختی‌های خود به آن‌ها را هم مدیریت کنید.

 

هایپریک چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

 

انبارداری

همیشه انبارداری را جدی بگیرید! انبار شوخی بردار نیست. سرمایه شما در انبار هست و باید برای مدیریت درست آن تلاش کنید. هایپریک حواله ورود و خروج از انبار را خودکار ثبت می‌کند. به‌همین خاطر است که همیشه، اطلاعات انبارتان در هایپریک به‌روز است. هایپریک امکان گزارش‌گیری‌های مختلف از انبار و انبارگردانی گروهی هم دارد.

 

بانکداری

 در این قسمت لیست پرداخت‌های تکمیل نشده و لیست پرداخت با کارت‌خوان‌ها ثبت می‌شود و می‌توانید این دو مورد را مدیریت کنید. در حقیقت اطلاعات دقیقی از میزان دریافتی‌های فروش و نحوه پرداخت آن‌ها، در پایان روز یا بازه زمانی خاص خواهید داشت.

 

حسابداری

تمام مواردی که مرور کردیم به نوعی جزء بخش حسابداری‌اند. این بخش شامل گزارش‌های مالی مختلف، سند حسابداری، دفتر روزنامه‌ها و هزینه‌هاست. برای کار کردن با این بخش نیازی به دانش حسابداری نیست.

 

گزارش‌ها

‌مطمئنا در پایان ماه یا یک دوره زمانی خاص، می‌خواهید بدانید عملکرد فروشگاه چگونه بوده‌است. مثلا طی این مدت چقدر سود کرده‌اید. هایپریک با توجه به تمامی اطلاعات ثبت شده در نرم‌افزار، اطلاعات جامع و دقیقی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

چطور هایپریک را استفاده کنیم؟

برای استفاده از Hyperyek جهت مدیریت امور فروشگاه، نیازی به دانلود و نصب نیست. فقط باید وارد سایت هایپریک شوید و گزینه ثبت نام را انتخاب کنید. بعد از خرید اشتراک هایپریک و عضویت در سایت، می‌توانید از بانک کالا، محصولات مدنظرتان را انتخاب و آن را به فروشگاه اضافه کنید. بعد از اضافه کردن محصولات، نوبت به مدیریت فروشگاه با روشی مدرن، آسان، سریع و بادقت می‌رسد.

 

حالا که خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها را می‌شناسید و با کاربردهای آن آشنایید، چرا تعلل می‌کنید؟ وارد سایت هایپریک شوید و ثبت نام کنید. سوالی درباره هایپریک دارید؟ با شماره 02143378 تماس بگیرید. پشتیبان‌های هایپریک پاسخگو تمام سوال‌های شمایند.

برچسب‌ها:
آینده حسابداری مغازه خود را با هایپریک تجربه کنید

آینده را امروز شروع کنید

خرید اشتراک