خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها

خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها

فهرست مطالب

حالا دیگر زمان‌ نوشتن حساب و کتاب‌های فروشگاه در دفتر‌های بزرگ و قطور کاغذی گذشته است. با وجود پیشرفت‌های هوش مصنوعی و تلاش برنامه‌نویسان، این روزها شاهد ورود انواع نرم‌افزارهای صندوق فروشگاهی هستیم. به طوری که دیگر مجبور نباشید همه چیز را در یک دفتر ثبت کنید. چه بسا روزی این دفتر به سرقت رود و یا به دلیل بروز حادثه، آن را از دست بدهید. اما با وجود یک پلتفرم قابل نصب بر روی کامپیوتر و یا گوشی، می‌توانید همه اطلاعات مربوط به میزان فروش یک یا چند محصول خاص یا همه محصولات، میزان اجناس فروش رفته اقساطی، تعداد چک‌های دریافتی و زمان سررسید آن‌ها و … را در این پلتفرم ثبت کنید. با وجود قابلیت‌های متعددی که نرم افزار هایپریک دارد دیگر مجبور به استخدام یک نیروی زبده حسابدار با دستمزد و تأمین بیمه نیستید. در واقع این نرم‌افزار همچون یک همکار معتمد می‌تواند خدمات متعددی را ارائه دهد.

 

خدمات هایپریک برای مغازه و فروشگاه‌ها

آنچه این نرم‌افزار را از سایر برنامه‌های مشابه متمایز می‌کند، جامع بودن آنست. به طوری که با نصب نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک از هر برنامه دیگری بی‌نیاز می‌شوید و می‌توانید از آن برای انجام امور فروش و مشتریان خود استفاده کنید.

 

مهم‌ترین خدمات هایپریک به صاحبان فروشگاه

صندوق فروشگاهی: در این بخش فروش هر محصول همراه با تخفیفات و مالیات ثبت می‌شود. سپس فاکتور را در لیست فروش ثبت می‌کنید و در عین حال قابل ارائه به مشتری نیز خواهد بود.

سفارش‌های فروش: اگر فروشگاه اینترنتی یا آنلاین شاپ دارید و یا از سوی مشتریان به هر شکلی سفارش دریافت کرده‌اید، می‌توانید تمامی سفارشات را با ذکر نوع سفارش، زمان سفارش، نام مشتری، شماره تلفن مشتری، وضعیت سفارش و …. ثبت کنید. در این صورت برای تحویل سفارشات دچار سردرگمی نمی‌شوید و همه چیز طبق روند خود ادامه پیدا می‌کند.

سفارشات برگشت از خرید: در صورت عودت سفارشات مشتریان، همه جزئیات آن در این قسمت ثبت می‌شود.

تعریف محصول: با تهیه هر محصول جدید، تمامی اطلاعات مربوط به آن از جمله قیمت، تخفیفات، میزان مالیات و … در این قسمت ثبت می‌شود. زمان فروش پلتفرم با کمک اطلاعات این قسمت، اطلاعات فاکتور را برای مشتریان ثبت می‌کند.

لیست اشخاص: این قسمت از برنامه هایپریک به شما کمک می‌کند تا لیست مشتریان خود را همراه با ذکر نام و شماره تماس ثبت کنید. در صورت تخفیفات ویژه می‌توانید آن‌ها را از طریق پیامک آگاه کنید تا دوباره به فروشگاه مراجعه کنند.

انبارداری: این بخش از پلتفرم هایپریک برای آن دسته از فروشگاه‌های بزرگ که با مشکل عدم اطلاع از محصولات انبار مواجه می‌شوند، کاربرد زیادی دارد. با تکمیل اطلاعات این قسمت می‌توانید به سرعت به سفارشات مشتریان پاسخ مثبت یا منفی بدهید.

بانکداری: در این قسمت «لیست پرداخت‌های تکمیل نشده» و «لیست پرداخت با کارتخوان‌ها» ثبت می‌شود. در حقیقت اطلاعات دقیقی از میزان دریافتی‌های فروش اجناس فروشگاه را در پایان روز یا یک دوره خاص خواهید داشت.

حسابداری: این نرم‌افزار جامع بخش حسابداری فروشگاه شامل «هزینه‌ها» و «دفتر روزنامه» را نیز برای شما انجام می‌دهد.

گزارشات: مطمئنا در پایان ماه یا یک دوره زمانی خاص (3 ماه یا 6 ماه) می‌خواهید بدانید عملکرد فروشگاه چگونه بوده است و طی این مدت چقدر سود کسب کرده‌اید. هایپریک با توجه به تمامی داده‌های ثبت شده در نرم‌افزار اطلاعات جامع و دقیقی را در اختیار شما قرار دهد.

ورود و خروج محصولات از انبار: با وجود این قسمت شما یک همکار قابل اعتماد خواهید داشت که همه چیز را تحت کنترل دارد.

ثبت محصولات جدید: در قسمت موجودی انبار می‌توانید جدیدترین محصولات را همراه با ذکر قسمت، تخفیفات، مالیات و … ثبت کنید.

 

شماره تماس برای دانلود نرم افزار هایپریک

هایپریک نرم افزار (خدمات هایپریک برای فروشگاه‌ها) برای تمامی فروشگاه‌های خرده‌فروشی و عمده فروشی است که می‌خواهند فروش خود را به شکل دقیق، سیستمی و بدون اشتباه انجام دهند.

 

شماره تماس برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش هایپریک

جهت خرید رایگان دموی 15 روزه  “ همکاران ایده پرداز یکتا “: 02143378


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید