نرم افزار حسابداری لوازم التحریر

نرم افزار حسابداری لوازم التحریر

فهرست مطالب

نرم افزار حسابداری لوازم التحریر؛ وقتش رسیده برای شلوغی دنیای لوازم التحریر فکری کنید! کسی در این دنیا وجود ندارد که عاشق دنیای لوازم‌التحریر نباشد. اصلا بوی خوش مغازه‌ها و فروشگاه‌های لوازم التحریر ، باید به یک عطر تبدیل شود. با این حال، مطمئنا مدیریت یک فروشگاه لوازم‌التحریر، کار سختی است و به علت تعداد بالای محصولات در آن، کنترل حساب‌کتاب‌ها نیز پیچیده می‌شود. به‌همین خاطر است که برای مدیریت دخل‌وخرج فروشگاه لوازم‌التحریر، باید به تکنولوژی تکیه کنید. در این مقاله، قرار است یک نرم افزار حسابداری لوازم‌ تحریر ساده و کاربردی را به شما معرفی کنیم تا با کمک آن، بتوانید حساب‌کتاب را بهتر مدیریت کنید. برای آنکه بدانید به یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی در مغازه‌تان نیاز دارید یا خیر، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

یک نرم‌افزار حسابداری لوازم تحریر می‌خواهید اگر…

موارد زیر را با دقت بخوانید. در ادامه مطلب، نیازهای یک فروشگاه لوازم تحریر را مرور کردیم. اگر در مغازه شما نیز این موارد وجود دارد، بهتر است حساب‌کتاب را با یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی انجام بدهید تا بتوانید دخل‌وخرج را بدون خطا و با سرعت بیشتری مدیریت کنید.

نیاز به صندوقدار دارید

فروش کالا در مغازه زیبای شما چطور مدیریت می‌شود؟ قسمت صندوقداری دارید یا به روش سنتی، دخل‌وخرج را محاسبه می‌کنید؟ در هر دو صورت، اگر از یک نرم‌افزار مدیریت کسب و کار کمک نمی‌گیرید، قطعا در فاکتورهای فروشتان به مشکل برخواهید خورد و اشتباهات زیادی پیش خواهد آمد. بدی ماجرا، آنجایی است که زمانی متوجه این خطاها می‌شوید، دیگر برای اصلاح کردن دیر شده است. مثلا زمانی متوجه اشتباهات می‌شوید که آخر سال شده است و می‌خواهید گزارش سالیانه دخل‌وخرج مغازه را حساب کنید. اینجای کار است که وجود یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی با امکان صندوقداری هوشمند، به کمکتان خواهد آمد.

باید کالاها را گروه‌بندی کنید

در یک مغازه لوازم‌التحریر، کالاهای زیادی وجود دارد که هر کدام، گروه‌بندی خاص خودشان را دارند. مثلا انواع مختلف دفترها، مانند دفتر دوخط، دفتر چند برگ و دفتر نقاشی، در یک گروه کالایی قرار می‌گیرند. اگر این گروه‌بندی را انجام ندهید، چطور می‌خواهید تنوع زیاد محصولاتتان را کنترل و موجودی کالاها را مدیریت کنید؟ قطعا سردرگم خواهید شد و به مشکل برمی‌خورید. بنابراین به یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی نیاز دارید تا بتوانید انبار و موجودی مغازه را به درستی و بدون خطا مدیریت کنید. نرم‌افزاری که امکان انبارگردانی داشته باشد و به شما اجازه بدهد:

 • کالاها را گروه‌بندی کنید؛
 • وجودی اولیه کالاها را ثبت کنید؛
 • حواله انبار را برای کلیه فاکتورها، به صورت خودکار ثبت کنید؛
 • موجودی تعدادی و ریالی کالاها را ببینید؛
 • بتوانید اسناد را در صورت منفی شدن موجودی انبار ثبت کنید؛
 • تعداد کالا‌های ناموجود و کالاهای در ‌حال اتمام را ببینید؛
 • بتوانید از ورود و خروج به تفکیک کالاها گزارش بگیرید؛

اگر چند کارمند دارید

اگر فروشگاه لوازم تحریر شما بزرگ است، پس برای مدیریت آن به چند کارمند نیاز دارید. فروشنده، صندوقدار، انباردار و خودتان به عنوان مالک، جزء کارمندان این فروشگاهید. احتمالا یک مدیر فروش و یک مدیر خرید نیز دارید که در نبود شما، مسئولیت کارها را به عهده می‌گیرند. بنابراین، به یک نرم افزار فروشگاهی نیاز دارید که با کمک آن، بتوانید وظایف تمام این کارمندان را باهم هماهنگ کنید. به عنوان مثال، اگر صندوقدار فاکتور فروشی را ثبت می‌کند، همزمان مقدار کالای فاکتور، از انبار یا موجودی مغازه حذف شود. بدون آنکه نیازی باشد، انباردار دوباره خروج کالا را ثبت کند.

از طرف دیگر، با کمک یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی، می‌توانید دسترسی هر کارمند را محدود کنید. به عنوان مثال، فروشنده و صندوقدار، فقط به صندوق و فاکتور فروش دسترسی دارد. مدیر خرید فروشگاه، فقط می‌تواند فاکتور خرید بزند و انباردار، فقط می‌تواند مدیریت انبار را با این نرم‌افزار انجام بدهد. شما به عنوان صاحب فروشگاه، به تمام سطوح نرم‌افزار دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تمام موارد از فروش تا هزینه را بررسی و مدیریت کنید.

بارکدخوان و کارت‌خوان دارید

تا به حال چندبار شده است که فاکتور فروش را دستی زده‌اید و در آخر، متوجه شده‌اید که فاکتور خطا دارد؟ یا موقع حساب کردن مالیات و تخفیف، دچار مشکل شده‌اید؟ شما می‌توانید ماشین حساب را کنار بگذارید و تمام این حساب‌کتاب‌ها را به نرم‌افزار صندوقداری فروشگاهی‌تان بپسارید. کافیست این نرم‌افزار را به بارکدخوان و کارت‌خوان مغازه متصل کنید. هر بارکدی که خوانده شود، به صورت خودکار به فاکتور اضافه می‌شود و اگر مالیات یا تخفیفی برای آن در نظر گرفته باشید، در فاکتور محاسبه می‌شود. مبلغ نهایی نیز روی کارت‌خوان نشان داده خواهد شد. یعنی دیگر حتی نیاز نیست مبلغ را به صورت دستی وارد کنید. فقط باید از خریدار بخواهید کارت بکشد و رمز عبورش را وارد کند. اگر مبلغ را نقدی دریافت می‌کنید، همانجا در نرم‌افزار ثبتش کنید.

 

مدیریت حسابداری مغازه لوازم تحریر با یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی هوشمند

موارد بالا را یک بار دیگر با دقت بخوانید. اگر در مغازه شما نیز این نیازها حس می‌شود، چرا از یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی کمک نمی‌گیرید و همچنان کارها را سنتی پیش می‌برید؟ این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا بتوانید مدیریت مالی فروشگاه‌تان را بدون خطا و با سرعت بیشتری انجام بدهید. در حالی که نیازی به دانش‌حسابداری یا کمک یک حسابدار ندارید. فقط کافیست اطالاعات لازم را و فاکتورهای خرید، فروش و هزینه را ثبت کنید. بعد، هر زمانی که بخواهید می‌توانید میزان فروش، خرید، هزینه، سود، زیان، موجودی انبار، پرفروش‌ترین کالا، کم‌فروش‌ترین کالا و … را مشاهده و بررسی کنید.

دانلود یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی و استفاده از آن در فروشگاهتان به شما در انجام موارد زیر کمک می‌کند:

 • انواع روش‌های دریافت نقدی، کارت‌خوان، چک و نسیه را با صندوقداری هوشمند مدیریت کنید؛
 • فاکتورهای مختلف را ثبت کنید. پیش فاکتور یا حتی فاکتور برگشت بزنید؛
 • دریافت و پرداخت چند مرحله‌ای خواهید داشت؛
 • چک‌های دریافتی و پرداختی را مدیریت کنید؛
 • انبار را مدیریت کنید و انبارگردانی را به‌راحتی انجام بدهید؛
 • با یک حساب کاربری چند شعبه فروشگاهتان را مدیریت کنید؛
 • گزارش‌های مالیاتی، جابه‌جایی و گردش‌های کالا، تعداد و حجم فروش کالاها و … را به صورت منظم در بازه زمانی دلخواهتان بگیرید؛

مواردی که در بالا نام بردیم، تنها تعداد اندکی از کارهایی بود که یک نرم‌افزار حسابداری مالی هوشمند برای فروشگاه لوازم ‌التحریر شما انجام می‌دهد. دغدغه قیمت نرم افزار حسابداری لوازم تحریر را نداشته باشید. این نرم‌افزار به قدری برای فروشگاهتان کاربرد خواهد داشت و مدیریت آن را آسان خواهد کرد که حتما به خریدش می‌صرفد.

دانلود نرم افزار حسابداری لوازم تحریر

نظرتان درباره یک نرم افزار حسابداری لوازم التحریر چیست که بتواند مدتی از آن به صورت رایگان استفاده کنید؟ شما می‌توانید دموی 15 روزه رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی لوازم التحریر هایپریک را از سایت ما دانلود و نصب کنید. این 15 روز فرصت خوبی برای سنجیدن کاربرد و امکانات نرم‌افزار حسابداری لوازم تحریر هایپریک است. بعد از گذشت این 15 روز و مشاهده امکانات بی‌نظیر این نرم افزار، می‌توانید اشتراک مدنظرتان را تهیه کنید.

بعد از خواندن این مقاله، جای خالی نرم افزار حسابداری لوازم تحریر هایپریک را در مدیریت فروشگاهتان حس می‌کنید؟ بنابراین در دانلود بهترین نرم‌افزار حسابداری لوازم تحریر هایپریک تعلل نکنید. اگر درباره این نرم‌افزار سوالی دارید، می‌توانید از چت آنلاین سایت هایپریک استفاده کنید یا با شماره 02143378 تماس بگیرید. پشتیبان‌های ما در شرکت (همکاران ایده پرداز یکتا) “هایپریک” ، پاسخگو سوال‌های شما خواهند بود.


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید