نرم افزار مدیریت چک

نرم افزار مدیریت چک هایپریک
زمان مطالعه 3 دقیقه

با هایپریک دیگر نیاز به نرم افزار چک جداگانه ندارید!

بسیاری از مشاغل از نرم افزار چک برای ثبت چک های دریافتی و پرداختی، چاپ روی چک و یادآوری سررسید و بسیاری موارد دیگر استفاده می کنند. این نرم افزار به آن ها کمک می کند که بتوانند مدیریت چک های خود را بهتر انجام دهند و هیچ گاه تاریخ سررسید آن ها را فراموش نکنند. نرم افزار حسابداری “هایپریک” یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی تحت وب است که می تواند به عنوان یک نرم افزار مدیریت چک و نرم افزار یادآور چک نیز استفاده شود. علاوه بر این هایپریک به مدیران و صاحبان فروشگاه های مختلف کمک می کند تا موجودی انبار، بدهکاری و طلبکاری افراد و میزان خرید و فروش خود را به صورت دقیق و منظم مدیریت نمایند. نصب و راه اندازی این نرم افزار بسیار ساده است و نیاز به تجهیزات سخت افزاری قوی و گران قیمت ندارد.

چرا باید نرم افزار چک "هایپریک" را انتخاب کنید؟

همانطور که اشاره کردیم با داشتن “هایپریک” دیگر نیازی به خرید نرم افزار مدیریت دسته چک به صورت جداگانه ندارید. در این نرم افزار می توانید انواع چک های دریافتنی و پرداختنی را ثبت کنید و برای آن ها یادآور تنظیم نمایید. همچنین امکان جستجوی چک ها بر اساس طرف حساب، شماره سریال، بانک و تاریخ چک وجود دارد و مانند یک نرم افزار مدیریت و یادآوری چک های بانکی جامع عمل می کند.

آیا نرم افزار حسابداری فروشگاهی ارزش خرید دارد؟

نرم افزار مدیریت و چاپ چک

در نرم افزار حسابداری فروشگاهی “هایپریک” می توانید از قالب چک بانک های مختلف استفاده نمایید و مبلغ، تاریخ و مشخصات مورد نظر را بر روی چک چاپ کنید. می بینید که این نرم افزار می تواند به عنوان یک نرم افزار مدیریت و چاپ چک پیشرفته عمل نماید. همچنین امکانات صندوق فروشگاهی این نرم افزار این امکان را برای شما فراهم می نماید که به کارتخوان متصل شوید و روش های مختلف پرداخت را انتخاب کنید. با خرید این نرم افزار دیگر نیاز به تعریف کالاهای خود ندارید، زیرا بیش از یک میلیون عنوان در این نرم افزار تعریف شده است. تنها کافیست با یک جستجوی ساده، کالاهای کسب و کار خود را پیدا کنید و به لیست خود اضافه نمایید.

نرم افزار فروشگاهی "هایپریک" چه مزایایی دارد؟

“هایپریک” علاوه بر این که وظیفه یک نرم افزار چک را به صورت جامع انجام می دهد، امکانات یک فروشگاه اینترنتی پیشرفته را برایتان فراهم می کند. بدین ترتیب می توانید بدون نیاز به اخذ مجوز، کالاهای خود را از به صورت آنلاین به فروش برسانید. این فروشگاه اینترنتی نیاز به طراحی جداگانه سایت، درگاه پرداخت و خرید دامنه و سرور ندارد و کاملا آماده استفاده است. همچنین از طریق اپلیکیشن موبایل آن امکان ارسال و دریافت سفارشات اینترنتی وجود دارد. با نرم افزار ثبت چک “هایپریک” می توانید از هر جایی که هستید با تلفن همراه خود گزارش چک های دریافتی و پرداختی را بررسی نموده و اقدامات لازم را انجام دهید.
سیستم انبارداری “هایپریک” امکان دسترسی به گزارش روزانه فروش، جابجایی و گردش کالا را برای شما فراهم می کند و موجودی کالاها از طریق آن قابل بررسی است. همچنین امکان مشاهده بیشترین و کمترین میزان فروش وجود دارد. با نرم افزار دریافت و پرداخت چک “هایپریک” قادر خواهید بود اطلاعات چک های خود را به اشتراک بگذارید و کل دریافتی و پرداختی مشتریان و تامین کنندگان خود را به راحتی مشاهده کنید.

آینده را امروز شروع کنید