نرم افزار حسابداری میوه‌وتره‌بار

نرم افزار حسابداری میوه‌وتره‌بار
زمان برای مطالعه: 5 دقیقه

فهرست مطالب

فروشگاه‎های میوه و تره بار، همیشه شلوغ و پر از هیاهوی مشتریان است. برای آنکه بتوانید آن‌ها را از این هیاهو و هرج‌ومرج نجات بدهید و حساب‌وکتاب فروشگاه را بدون خطا پیش ببرید، چه چاره‌ای سراغ  دارید؟ پیشنهاد ما استفاده از یک نرم‌افزار حسابداری میوه و تره بار است. نرم‌افزاری که اختصاصا برای این صنف ساخته شده باشد و بتواند در مدیریت فروشگاه، کمک کند. این مطلب را برای همۀ صاحبان فروشگاه‎های میوه‌وتره‌بار نوشته‌ایم که می‌خواهند فروشگاه‌ را با روش‌های مدرن و سودبخش مدیریت کنند. صاحبانی که به فکر موفقیت فروشگاهشان‌اند. با هایپریک همراه باشید.

 

خوشبختم! من یک نرم‌افزار حسابداری میوه و تره بارم

همین اول کار، کمی با نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی آشنا شویم. احتمالا اسم این نرم‌افزارها به گوشتان خورده است که اینجایید. این گونه نرم‌افزارها، امکاناتی دارند که کمکتان می‌کند سریع و دقیق، امور مختلف فروشگاه را پیش ببرید. مثلا فاکتورهای خرید و فروش را دقیق همراه با جزئیات لازم مانند مالیات، تخفیف و… صادر می‌کند. کمکتان می‌کند موجودی‌ فروشگاه را تحت نظر بگیرید؛ تبدیل ضرایب را انجام می‌دهد و ده‌ها کار دیگر. در واقع، قرار است جایگزین حسابدار در مغازۀ شما شود. اما در کنار کار حسابداری، در ادارۀ امور دیگر مانند انبار، مدیریت مشتریان، مدیریت تامین‌کنندگان و… نیز کمک دستتان خواهد بود.

 

کاربردهای مهم نرم افزار میوه و تره بار

یکی از نرم افزارهای حسابداری میوه و تره بار معتبر، هایپریک است. هایپریک با قابلیت‌های متنوع و گسترده خود، نه تنها از استخدام یک حسابدار بی‌نیازتان می‌کند؛ بلکه مانند یک شاگرد مغازۀ همه‌فن‌حریف است که در فروشگاه یارتان می‌شود. با کمک آن، می‌توانید کارهای مختلف فروشگاه‌ را سریع‌تر، راحت‎تر و دقیق‌تر انجام بدهید. این نرم‌افزارها بخش‌های مجزا برای خرید و فروش، هزینه‌ها، حسابداری، انبارداری، مدیریت اشخاص، بانکداری، صندوق فروشگاهی و… دارد.  با خواندن مطلب زیر، ویژگی‌های برتر نرم افزار حسابداری میوه و تره بار هایپریک را بشناسید.

 

اتصال به ترازو، این مهمِ عصای دست

ترازو عصای دست فروشگاه‌ها و میادین میوه و تره بار است. بدون این ابزار، اصلا نمی‌شود کار کرد! حتما دیده‌اید که میوه‌فروشان یک صندوق فروشگاهی دارند و ترازو را به آن وصل کرده‌اند. در واقع، صاحبان این فروشگاه‌ها، ابتدا روی صندوق فروشگاهیشان، یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی راه انداخته‌اند و بعد، ترازو را با کمک این صندوق، به نرم‌افزار وصل کردند.

 

این کار چه فایده‌ای دارد؟ بعد از تمام شدن وزن کشی با ترازو، صندوق خودکار وزن خریدها را محاسبه می‌کند، کار تبدیل ضرایب را انجام می‌دهد و در آخر، مبلغ نهایی فاکتور را محاسبه می‌کند. نرم‌افزار حسابداری هایپریک؛ قابلیت اتصال به ترازو را دارد. کافیست آن را روی لپ‌تاپ، کامپیوتر یا صندوق فروشگاهی راه بیندازید و بعد، ترازو را به آن وصل کنید.

 

بهتر است همینجا دربارۀ تبدیل ضرایب هم صحبت کنیم. فرض کنید قیمت یک کیلو موز، هفتاد هزار تومان است. مشتری از شما 250 گرم موز می‌خرد. اگر این نرم‌افزار را نداشته باشید، احتمالا باید خودتان دستی قیمت این 250 گرم را محاسبه کنید. در حالی که نرم‌افزار خودکار، این تبدیل ضریب را انجام می‌دهد و مبلغ نهایی را مشخص می‌کند.

 

در کنار ترازو، هایپریک به ابزارهای کاربردی دیگر مانند بارکدخوان، کارت‌خوان، فیش‌پرینتر و… هم وصل می‌شود تا بتوانید کار مشتری‌ها را سریع و دقیق، راه بیندازید.

 

انباری دقیق، مثل ساعت!

یکی از راه‌های کم کردن هرج‌ومرج در فروشگاه‌های تره بار، مدیریت درست موجودی کالاهاست. یکی از راه‌هایی هم که کمکتان می‌کند کالاها را راحت‌تر مدیریت کنید، دسته‌بندی کردنشان است. هایپریک، قابلیت گروه‌بندی کالاها را دارد. بعد از آنکه اطلاعات کالاها را دقیق و باجزئیات لازم وارد کردید، از این ویژگی استفاده کنید و کالاهای مشابه را در یک دسته قرار بدهید. با این روش، نظارتی درست و اصولی روی محصولات خواهید داشت.

در سیستم انبارداری دقیق این نرم‌افزار، موجودی همۀ کالاها مشخص است. بعد از ثبت هر فاکتور، به‌صورت خودکار، میزان آن به انبار اضافه یا از آن کم می‌شود. بنابراین اطلاعات شما از وضعیت موجودی انبار، دقیق و به‌روز خواهد بود.

 

انبارگردانی گروهی، هلو برو توی گلو!

بسیاری از صاحبان کسب‌وکار، انبارگردانی کردن را دائما عقب می‌اندازند. چون کار زمان‌بر و سختی است. اما هایپریک انبارگردانی گروهی دارد که انجام فرآیند انبارگردانی را راحت و سریع می‌کند. برای انجام این کار به‌صورت گروهی، ابتدا باید لیست موجودی کالاهای فروشگاهتان از نرم‌افزار دانلود کنید. بعد کار شمارش را شروع و مقدار واقعی را در لیستی وارد کنید که دانلود کردید. شمارش که تمام شد، لیست را در نرم‌افزار بارگذاری کنید. به‌همین راحتی و سرعت، انبارگردانی تمام می‌شود.

 

چه گزارش‌هایی! جمع می‌کنیم آنچه که می‌پراکنی

صاحبان مراکز میوه‌وتره‌بار، مانند هر کسب‌وکار دیگری، به گزارش‎های دقیق احتیاج دارند تا وضعیت فروشگاه‌شان را بررسی کنند. این نرم‌افزار، گزارش‌های پیشرفته‌ را هم در اختیارتان قرار می‌دهد. بعد از آنکه فاکتورهای متنوع و هزینه‌ها را ثبت کردید. هایپریک این اطلاعات را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا گزارش‎های مختلفی را در اختیارتان قرار دهد. گزارش‌هایی مانند:

 

  • دفتر روزنامه؛
  • گزارش‌های پیشرفته؛
  • گزارش چک‌های دریافتی و پرداختی؛
  • گزارش جابه‌جایی و گردش‌های کالا؛
  • ارائه گزارش‌های فصلی؛
  • گزارش تعداد و حجم کالاهای پرفروش؛
  • گزارش تعداد و حجم بیشترین کالاهای خریداری شده؛
  • گزارش موجودی کالا؛
  • گزارش سفارش‌های خرید و فروش.

 

کاربردهای مهم نرم افزار میوه و تره بار

 

این گزارش‌ها را می‌توانید در بازۀ زمانی دلخواهتان، به‌‌صورت فایل اکسل دانلود کنید. در مقاله « هایپریک چه گزارش‌هایی را برای ما آماده می‌کند؟ »، دربارۀ گزارش‌های هایپریک، مفصل‌تر حرف زدیم.

 

مدیریت فروشگاه با هایپریک

 

حالا که مقاله را خواندید، دنبال بهترین نرم افزار حسابداری میوه و تره بار می‌گردید؟ Hyperyek اینجاست! برخی از ویژگی‌های این نرم‌افزار را با هم مرور کردیم تا متوجه میزان کارآیی آن در فروشگاهتان شوید. گفتیم که هایپریک قرار است به عنوان یک حسابدار حرفه‌ای همرا با سخت افزار صندوق فروشگاهی، یار شما در مغازه باشد. در واقع با کمک این نرم‌افزار، بدون نیاز به دانش حسابداری، می‌توانید حساب‌وکتاب فروشگاه را انجام بدهید. دربارۀ هایپریک سوالی دارید؟ با شماره 02143378 تماس بگیرید. پشتیبان‌های هایپریک در خدمت شمایند.

سوالات متداول

1. نرم افزار حسابداری فروشگاهی چه کاربردی برای فروشگاه میوه و تره بار دارد؟

با کمک آن می‌توانید صندوق فروشگاه را به ترازو وصل کنید، انباری دقیق و به‌روز داشته باشید، راحت و سریع انبار گردانی کنید. این نرم‌افزار گزارش‌های پیشرفته‌ای هم در اختیارتان قرار می‌دهد تا با کمک آن‌ها، از وضعیت فروشگاه باخبر شوید و تصمیم‌های سودبخش‌تری بگیرید.

2. هایپریک برای فروشگاه میوه و تره بار مناسب است؟

بله. هایپریک با قابلیت‌های مختلفی که دارد، برای مدیریت فروشگاه میوه و تره بار مناسب است.


ثبت نظر


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

آینده را امروز شروع کنید