دانلود رایگان نرم افزار حسابداری برای مغازه

دانلود رایگان نرم افزار حسابداری برای مغازه

فهرست مطالب

حساب‌کتاب مغازه را چطور انجام می‌دهید؟ اگر می‌خواهید دخل‌وخرج مغازه را سریع‌تر و ریزبینانه پیش ببرید، از یک نرم افزار حسابداری مغازه کمک بگیرید. با دانلود رایگان نرم افزار حسابداری برای مغازه، ثبت تراکنش‌ها، پیگیری پرداخت‌ها و تهیه صورت‌های مالی بسیار سریع و راحت انجام می‌شود. برخی از نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی، حتی قابلیت‌هایی مانند تجزیه و تحلیل پیشرفته، مدیریت مشتریان و تامین‌کنندگان، حقوق و دستمزد، مدیریت سرمایه، مدیریت چک و حسابداری را نیز دارند. هر کسب‌و‌کاری، برای مدیریت امور مالی‌اش، به این نرم‌افزارها و قابلیت‌هایش نیاز دارد. در ادامه مطلب، ویژگی‌های کلیدی نرم افزار حسابداری فروشگاهی را بررسی می‌کنیم.

 

نرم افزار مدیریت حسابداری فروشگاه رایگان چه کمکی به ما می‌کند؟

مدیریت دستی و سنتی تراکنش‌های مالی، دست‌وپا‌گیر و وقت‌گیر است. این نوع حسابداری پر از خطاست و مدیریت کردن صورت‌های مالی با این روش، بسیار ریسکی است. نرم افزار حسابداری فروشگاهی، به شما اجازه می‌دهد تا بدون خطا و با ریسک ناچیزی، امور مالی را پیش ببرید.

 

حالا بیایید به این سوال اصلی پاسخ بدهیم. چرا باید از نرم‌ افزار حسابداری برای مغازه استفاده کنیم؟ در ادامه بخوانید.

 

بدون اشتباه

 ورود دستی داده‌ها و ثبت کردن تراکنش‌ها، احتمال خطا را افزایش می‌دهد. به ویژه زمانی که حجم تراکنش‌ها زیاد است. به‌همین خاطر ممکن است دردسرهای جدی برای کسب‌وکار و حسابداری آن درست کند. در صورتی که نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، فرآیندهای حسابداری را بدون خطا و به صورت خودکار انجام می‌دهد؛ یعنی از ورود تراکنش‌ها گرفته تا ایجاد فاکتورها، پیگیری پرداخت‌ها و تولید گزارش‌ها. کافیست فاکتورهای خرید، فروش و هزینه را در نرم‌افزار ثبت کنید.

تصمیمات بهتر

اگر اطلاعات مالی را به صورت منسجم و منظم در یک مکان جمع‌آوری نکنید، نمی‌توانید یک نمای کلی و دقیق از آنچه ببینید که در سرتاسر کسب‌وکار اتفاق می‌افتد. بنابراین نمی‌توانید تصمیمات چندان درست و دقیقی بگیرید. حتی تنظیم بودجه و پیش‌بینی دقیق میزان سرمایه موردنیاز برای آینده نیز سخت‌ خواهد شد. نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی با متمرکز کردن اطلاعات مالی و ارائه ابزارهای گزارش و تحلیل، کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرید.

فروش بیشتر

برای راحت‌تر و بیشتر کردن فرآیند فروش و یکپارچه کردن فاکتورهای فروشتان، می‌توانید از این نرم‌افزارها کمک بگیرید. اگر قصد دارید یک جشنواره تخفیفی راه بیندازید، مدیریت کردن آن با این ابزار، روان‌تر و ساده‌تر خواهد شد. از طرف دیگر، از به وجود آمدن اشتباه نیز پیشگیری می‌کنید.

اصولا این نرم‌افزارها به صندوق‌های فروشگاهی وصل می‌شوند. یعنی فروشنده دیگر نیازی ندارد تا فاکتورها را دستی بنویسد، کافیست با بارکدخوان، بارکد روی محصول را اسکن کند تا قیمت آن مشخص شود. بعد از وارد کردن تعداد، فاکتور فروش آماده است. اگر از یک نرم افزار حسابداری فروشگاه پیشرفته استفاده کنید، می‌توانید آن را به کارت‌خوان نیز وصل کنید. بعد از ثبت فاکتور فروش در صندوق، کارت‌خوان به صورت خودکار قیمت را نمایش می‎دهد.

 تنها کار باقی مانده، کشیدن کارت و وارد کردن رمز عبور است. به همین سادگی، همه چیز بدون خطا و پرسرعت پیش می‌رود. می‌توانید در بازه زمانی مشخص، کار مشتری‌های بیشتری را انجام بدهید تا سود بیشتری کسب کنید. اگر محصولاتتان کیلویی است، می‌توانید نرم افزار حسابداری فروشگاهی را به ترازو نیز وصل کنید. خود نرم‌افزار، تبدیل ضرایب را انجام می‌دهد.

مدیریت خرید و هزینه بی‌دردسرتر

اگر ثبت کردن فاکتورهای خرید و هزینه را فراموش کنید یا هنگام ثبت کردنشان، دچار اشتباه شوید، تمام حساب‌کتاب فروشگاه به هم می‌ریزد. نمی‌توانید مقدار دقیق سود را مشخص کنید، برای خریدهای بعدی برنامه بهتری بریزید و در آخر متوجه می‌شوید که دخل و خرج مغازه خوب پیش نمی‌رود. اما با دانلود رایگان نرم افزار حسابداری برای مغازه، این اشتباهات پیش نمی‌آید. می‌توانید تمام مخارج فروشگاه را در نرم‌افزار ثبت کنید. نرم‌افزار نیز با توجه به میزان فروش، خرید، هزینه و موارد دیگر، گزارش‌های متنوعی را در اختیارتان قرار می‌دهد. گزارش‌هایی مانند میزان سود یا زیان، مالیات، ترازنامه، بیشترین میزان فروش و … .

برای مدیریت چک‌ها نیز می‌توانید روی این نرم‌افزارها حساب باز کنید. مدل‌های پیشرفته، روش‌های فروش، خرید و هزینه متنوع مانند نقدی، چک، کارتخوان و نسیه را پشتیبانی می‌کنند. یعنی می‌توانید بخشی از فروش یا هزینه را با چک و بخش دیگر را به صورت نقدی یا کارت‌خوان دریافت کنید و بپردازید.

 

نرم افزار مدیریت حسابداری فروشگاه رایگان چه کمکی به ما می‌کند؟

 

هایپریک، نرم افزار حسابداری برای مغازه

مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، تنها قسمتی از کارهایی است که یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای شما انجام می‌دهد. هایپریک، یکی از این نرم‌افزارهاست. می‌توانید 15 روز از این نرم‌افزار به صورت رایگان استفاده کنید. این 15 روز، فرصت خوبی برای بررسی امکانات و ویژگی‌های هایپریک است. این نسخه دموی 15 روزه رایگان، هیچ تفاوتی با نسخه‌های پولی ندارد و تمام امکانات هایپریک در این 15 روز در اختیار شماست. این نرم‌افزار تحت وب است و نیازی به دانلود و نصب ندارد. برای استفاده از آن، وارد سایت هایپریک شوید، در سایت ثبت نام کنید و فروشگاهتان را راه بیندازید.

4 ویژگی مفید هایپریک برای مدیریت حسابداری فروشگاه؟

یک بار دیگر بخش‌های قبلی مقاله را بخوانید. در بخش‌های قبلی درباره کمک‌هایی صحبت کردیم که یک نرم ‌افزار حسابداری فروشگاهی به مدیریت فروشگاه می‌کند. هایپریک به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی رایگان هوشمند، تمام کارهای بالا را برای شما انجام می‌دهد و کمکتان می‌کند تا با مدیریت امور مالی بهتر، بتوانید کسب‌وکارتان را رشد بدهید و بهتر برنامه بریزید. هایپریک ویژگی‌های مفید زیادی دارد. اگر بخواهیم تنها به 4 مورد از آن‌ها اشاره کنیم، تحت وب بودن، سادگی و هوشمندی، نامحدود بودن و امنیت، انتخاب ماست.

تحت وب بودن

زمانی که می‌گوییم هایپریک تحت وب است، یعنی نیازی به دانلود و نصب ندارد. با هر دستگاهی می‌توانید از آن استفاده کنید که دارید؛ کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و گوشی موبایل. سیستم عامل نیز اهمیتی ندارد.

سادگی و هوشمندی

منظورمان از سادگی و هوشمندی هایپریک، انجام امور فروشگاه به سادگی و بدون نیاز به کسب دانش در زمینه‌های حسابداری، انبارداری و … است. یعنی این نرم‌افزار اسناد حسابداری، انبارداری و … را به صورت خودکار ثبت می‌کند. گزارش‌های حسابداری، انبارداری، مالیاتی، ترازنامه و … نیز به صورت هوشمند در تاریخ مدنظر شما آماده می‌شود.

نامحدود بودن

برای ثبت کالا یا خدمات خود، هیچ محدودیتی ندارید. هر تعداد کالایی که دارید را می‌توانید در قسمت تعریف محصول هایپریک ثبت کنید. برای ثبت فروشنده، انباردار، تامین کننده و مشتری نیز هیچ محدودیتی ندارید. با هایپریک می‌توانید تمام کارمندان، شعب، انبارها، مشتریان و تامین‌کنندگان را به صورت یکپارچه مدیریت کنید.

امنیت و حفظ اطلاعات

هایپریک از داده‎های مالی شما حفاظت می‌کند و آن‎ها را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نمی‌دهد. اگر حادثه طبیعی مانند آتش‌سوزی یا زلزله اتفاق بیفتد، داده‌های مالی شما حذف نمی‌شوند و از بین نمی‌روند. در هرجا و مکانی که باشید، به این داده‌ها دسترسی خواهید داشت. حتی زمانی که اینترنت بین‌المللی قطع شود، می‌توانید همچنان با هایپریک کارها را پیش ببرید.

 

با دانلود نرم افزار رایگان حسابداری برای مغازه، امور مالی و حسابداری مغازه را بدون اشتباه و سریع‌تر از همیشه پیش خواهید برد. می‌توانید از هایپریک، 15 روز به صورت رایگان استفاده کنید. همانطور که گفتیم، این نسخه دموی 15 روزه تفاوتی با نسخه‌های پولی هایپریک ندارد. بعد از تمام شدن این فرصت 15 روزه، می‌توانید اشتراک هایپریک را به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک‌ساله تهیه کنید. اگر درباره هایپریک سوالی دارید، با شماره تلفن 02143378 تماس بگیرید. پشتیبان‌های ما پاسخگو سوالات شما خواهند بود.


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید