نرم‌افزار دخل و خرج مغازه

نرم‌افزار دخل و خرج مغازه

فهرست مطالب

برای ثبت کردن حساب‌کتاب‌های مغازه از چه روشی استفاده می‌کنید؟ همان روش سنتی قلم و کاغذ یا از تکنولوژی و نرم‌افزارهای پیچیده‌تر کمک می‌گیرید؟ اگر فکر می‌کنید در حال حاضر، بهترین روش برای حساب و کتاب مغازه را استفاده می‌کنید، باید بگوییم سخت در اشتباهید! زیرا بهترین راه برای ثبت کردن دخل و خرج مغازه و مدیریت مالی فروشگاه، در دستان هایپریک است.

 

در ادامه می‌خواهیم درباره یک نرم‌افزار دخل و خرج مغازه ساده و کاربردی صحبت کنیم که برای کار کردن با آن، هیچ نیازی به دانش حسابداری ندارید. فقط کافیست تراکنش‌های مالی را در آن ثبت کنید.

 

هر مغازه، یک نرم افزار دخل و خرج!

بیایید یک بار دیگر، مراحل ثبت دخل و خرج یک مغازه را باهم مرور کنیم. شما باید هر تراکنش خرید، فروش یا هزینه را ثبت کنید. در کنار این موارد اگر مالیات را روی کالاهای فروشگاه حساب می‌کنید، پس باید مقدار آن را نیز مشخص کنید. اگر قرار است تخفیف بگذارید، باید میزان تخفیف هر کالا را نیز جداگانه ثبت کنید. از طرف دیگر باید حواستان به موجودی انبار هم باشد که اگر موجودی کالایی رو به اتمام بود، دوباره آن را شارژ کنید. حواس دیگرتان هم باید به تاریخ وصول چک‌ها باشد. حالا فرض کنید تمام این کارها انجام شد. موقع گزارش‌گیری مالی ماهانه یا سالانه می‌رسد. اگر در ثبت موارد بالا، اشتباه کرده باشید، برای حساب‌کتاب ماهانه یا سالانه‌تان به دردسر زیادی خواهید افتاد. اگر اشتباهی نکرده باشید، زمان زیادی را باید صرف حسابرسی و گزارش‌گیری کنید. در حالی که می‌توانید با یک کلیک ساده، تمام این کارها را در عرض چند ثانیه انجام بدهید. چطور؟ با یک نرم‌افزار ساده حسابداری فروشگاهی!

 

با همچین نرم‌افزاری می‌توانید تمام تراکنش‌ها را به سرعت ثبت کنید. اگر کالایی فروختید، همان آن از تعدادش در انبار کم می‌شود. می‌توانید گروه‌های کالایی نامحدود تعریف کنید. برای هر فروش فاکتوری دقیق داشته باشید. روی هر فاکتور، میزان سود یا ضررتان را مشاهده کنید. نرم‌افزار را به کارتخوان وصل کنید تا هنگام وارد کردن مبلغ، خطایی رخ ندهد و نرم‌افزار به طور خود کار مبلغ را روی کارت‌خوان نمایش بدهد. انبارگردانی را بدون دردسر و با دقت زیاد انجام بدهید. گزارش حساب ماهانه یا سالانه را با یک کلیک و سریع دریافت کنید. تمامی این موارد را می‌توانید با چند کلیک ساده انجام بدهید بدون آنکه خطایی رخ دهد. حتی دیگر برای حسابرسی، نیازی به حسابدار نیز نخواهید داشت و خودتان می‌توانید به سادگی، کارها را پیش ببرید. به همین خاطر است که می‌گوییم، هر مغازه، یک نرم‌افزار دخل و خرج نیاز دارد.

 

آیا برای مغازه و مدیریت مالی کسب‌وکارم، نیاز به یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی دارم؟

باید بگوییم بله. اگر صاحب یک کسب‌وکار یا فروشگاه باشید، حتما می‌دانید که مدیریت مالی آن، چه پیچیدگی‌هایی دارد. به احتمال زیاد تا امروز هم از یک حسابدار برای مدیریت مالی و حسابرسی‌ها کمک گرفته‌اید. اما با داشتن یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی، به راحتی می‌توانید بدون کمک حسابدار، مدیریت مالی فروشگاه را به دست بگیرید.

فروشگاه شما چند کارمند دارد؟ احتمالا به جزء شما، یک صندوقدار، انباردار و پیک نیز در این فروشگاه مشغول به کارند. با یک نرم‌افزار حسابداری، می‌توانید کارمندان بخش‌های مختلف را با یکدیگر بدون فوت وقت هماهنگ کنید. از طرف دیگر، امکان محدود کردن دسترسی کارمندان به حساب فروشگاه را نیز دارید. به عنوان مثال، صندوقدار فروشگاه فقط به قسمت صندوق و فاکتور دسترسی دارد و نمی‌تواند بخش‌های دیگر مانند هزینه‌ها را مشاهده کند. این در حالی است که کارمند انباردار، صرفا وضعیت انبار را می‌بیند و به بخش فروش و صندوق، دسترسی نخواهد داشت. هرچیزی که از فروشگاه خارج شود یا به فروش برسد، به صورت همزمان از انبار نیز کاسته می‌شود. بنابراین انباردار شما می‌داند که موجودی هر کالا چقدر است و دیگر نیازی به هماهنگی دوباره و وارد کردن اطلاعات تکراری نیست.

 

دانلود نرم‌افزار دخل و خرج مغازه رایگان

شما با نرم افزار حسابداری مغازه هایپریک، می‌توانید مدیریت مالی فروشگاهتان را به صورت تمام و کمال انجام بدهید. نسخه رایگان 15 روزه‌ای را در سایت در اختیارتان قرار گرفته تا با آن، بتوانید با امکانات این نرم‌افزار و کاربردهایش برای مدیریت مالی و حساب فروشگاهتان، آشنا شوید. شما می‌توانید نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک را از سایت دانلود کنید. سپس آن را نصب و اطلاعات لازم را وارد کنید. حالا می‌توانید 15 روز به صورت رایگان، از این نرم‌افزار استفاده کنید و کاربرد آن برای مغازه خود را بسنجید.

 

نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک، چه مزیت‌هایی دارد؟

تا اینجا با کاربرد یک نرم‌افزار دخل و خرج مغازه برای کسب‌وکارتان آشنا شدید. حالا می‌دانید که چرا باید حساب‌کتاب فروشگاه را به یک نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی بسپارید و از آن کمک بگیرید. در ادامه مطلب، قرار است مزیت‌های نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک را بررسی کنیم تا بدانید چرا به عنوان بهترین نرم‌افزار دخل و خرج مغازه شناخته می‌شود.

تحت وب و ابری

این نرم‌افزار، تحت وب و ابری است. یعنی می‌توانید در هر کجا و هر زمانی که بخواهید، به حساب‌کتاب فروشگاهتان دسترسی داشته باشید. با وجود هایپریک، نیازی به نرم‌افزارهای دیگر ندارید. زیرا هایپریک مجهز به صندوق فروشگاهی با امکان اتصال به ابزار‌های متنوع، مدیریت کالاها و خدمات، مدیریت مشتریان و تامین‌کنندگان، خرید و فروش، حسابداری، مالی و خزانه‌داری، انبارداری و مدیریت اعضای فروشگاه است. به تمام این موارد، امکانات دیگر مانند مدیریت چک را نیز اضافه کنید.

ساده و هوشمند

یکی از مزیت‌های دیگر نرم‌افزار صندوق فروشگاهی هایپریک، سادگی آن است. کار کردن با این نرم‎‌افزار هیچ پیچیدگی ندارد. همچنین، نیازی ندارید تا به دانش حسابداری مسلط باشید. به‌همین خاطر است که تمام کارمندان شما، از صندوقدار گرفته تا پیک فروشگاه، به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند.

آنلاین و آفلاین

هایپریک، نرم‌افزاری آنلاین است. یعنی برای استفاده از آن، باید به اینترنت متصل باشید. اما جای نگرانی نیست. شما در هایپریک، حتی زمانی که به اینترنت متصل نیستید، می‌توانید فاکتورهای خرید و فروش را ثبت کنید. بعد از وصل شدن اینترنت و بازگشت به حالت آنلاین، نرم‌افزار به صورت خودکار، فاکتورهای شما را ذخیره خواهد کرد.

بدون هیچ محدودیتی

در آخر باید به بدون محدودیت بودن هایپریک اشاره کنیم. شما هیچ محدودیتی در ثبت تعداد کالا، مشتری، کارمندان و … ندارید. مورد نامحدود دیگر درباره این نرم‌افزار، پشتیبانی است. پشتیبانی این نرم افزار محدودیتی ندارد و هر زمانی که سوالی درباره نحوه کار کردن با آن داشته باشید یا مشکلی پیش بیاید، می‌توانید از تیم پشتیبانی، کمک بگیرید.

 

نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک، چه مزیت‌هایی دارد؟

 

در این مقاله با یک نرم‌افزار دخل و خرج مغازه ساده و کاربردی آشنا شدید. نرم‌افزاری که فرآیند حسابداری فروشگاه شما را بسیار راحت می‌کند و کار کردن با آن نیز، هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. نرم‌افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک ( همکاران ایده پرداز یکتا ) امن و قابل اعتماد است. تمام اطلاعات فروشگاه شما در هایپریک محافظت می‌شود. شما به عنوان مالک فروشگاه، می‌توانید تصمیم بگیرید که هر شخص، به چه مواردی دسترسی داشته باشد.

 

هایپریک را از سایت دانلود و نصب کنید تا بتوانید 15 روز به صورت رایگان آن را به کار بگیرید. بعد از 15 روز رایگان، می‌توانید از طریق سایت، اشتراک مدنظرتان را تهیه کنید. برای حل مشکلات و پرسش سوال‌ها، با شماره 02143378 تماس بگیرید.


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید