آموزش نرم افزار حسابداری

آموزش نرم افزار حسابداری هایپریک

فهرست مطالب

آیا واقعا به آموزش نرم افزار حسابداری نیاز دارید؟

هنگامی که پای آموزش و یادگیری در میان باشد، به رسم همیشگی و شاید عادت‌های کودکی، استرسی کوچک بر ما غالب خواهد شد. آموزش نرم افزار حسابداری یکی از همین دست آموزش‌هاست که اگر با حسابداری و قواعد آن آشنایی نداشته باشید، می‌تواند تا حدی واهمه‌برانگیز باشد. حتی تصور اینکه بتوانید به سرعت استانداردهای حسابداری، قوانین مالی و مالیاتی، قواعد حقوق و دستمزد یا سایر انواع قوانین لازم برای حسابداری را بیاموزید، دور از ذهن است. اما پیش از برنامه‌ریزی برای یادگیری این موضوعات بهتر نیست که از خود بپرسید انتخاب یک نرم افزار مناسب آیا واقعاً به آموزش برای کار با نرم‌افزار حسابداری نیاز است؟

پاسخ سوال طرح شده هم می‌تواند مثبت باشد و هم منفی؛ این به انتخاب شما بستگی دارد. اگر یک نرم‌افزار حسابداری ناکارآمد، قدیمی و پیچیده را انتخاب کنید، بله قطعاً برای کار با نرم‌افزار حسابداری به همان آموزش نرم افزار حسابداری نیاز خواهید داشت. اما در مقابل اصلاً جای تعجب نیست که در صورت داشتن یک انتخاب خوب، نیازی نیست تا وقت خود را برای آموزش نرم افزار حسابداری هدر دهید. اما چگونه؟

بی‌نیاز از آموزش نرم افزار حسابداری با های سافت

یکی از فاکتورهای تعیین قدرت، کیفیت و موفقیت یک نرم‌افزار حسابداری، توانایی آن در ایجاد رابطه با کاربر است؛ امری که تماماً بر دوش رابط کاربری گرافیکی خوب نرم‌افزار حسابداری است. اجازه دهید با یک مثال ملموس توضیح دهیم و چه مثالی بهتر از نرم‌افزار حسابداری های‌سافت.

  • اساساً در طراحی نرم‌فزار حسابداری های‌سافت ما بنا بر این قرار دادیم که کاربران تنها از دانش حداقلی کار با نرم افزار و کامپیوتر برخوردار باشند. هرچند معمولاً واقعیت خلاف این است اما ترجیح دادیم تا به هیچ وجه جامعه کاربران را محدود نکنیم.
  • با این پیش‌زمینه ذهنی پروسه ایده‌پردازی و طراحی رابط کاربری به یک محصول ختم شد که در آن رابط کاربری بیش از آن که یک رابط بین کاربر و نرم‌افزار حسابداری های‌سافت باشد، به بخشی از ذهن کاربر بدل می‌شود.
  • این یعنی شما می‌توانید دقیقاً به همان سبکی که فکر می‌کنید، با همان زبان تفکر متوجه آیکون‌ها، قابلیت‌ها و بخش‌های مختلف این نرم‌افزار شوید و به راحتی تمام امور خود را انجام دهید.
  • برای تهیه صورت مغایرت بانکی نیاز به خواندن عبارات نامأنوس، اصطلاحات پیچیده یا گم شدن در هزارتوی منوها و گزینه‌ها را ندارید. البته این تنها یک مثال بود؛ در مورد سایر عملیات‌های مالی نیز همین قاعده حاکم است.

حال با توجه به نکات طرح‌شده آیا شما نیازی به آموزش نرم افزار حسابداری دارید؟ اگر های‌سافت را به عنوان همراه و همیار خود در انجام عملیات‌های مالی انتخاب کرده باشید، خیر! همانطور که گفته شد، طراحی یک رابط کاربری گرافیکی ساده باعث شده تا شما به جای نیاز به رمزگشایی گزینه‌ها و تلاش برای حفظ کردن قابلیت‌ها و محل فعال شدن آن‌ها، تنها به خواندن زبان فارسی اتکا کنید.

علاوه بر رابط گرافیکی کاربرپسند، آموزش های‌سافت به صورت رایگان و در یک جلسه دو ساعته توسط تیم پشتیبانی تقدیم حضور شما می شود تا در این زمینه نیز خیالتان راحت باشد. بدون نیاز به حفظ کردن مسیرها، کافیست اراده کنید و بخش راهنمایی نرم‌افزار با یک سرچ ساده بررسی کنید؛ پاسخ‌ها در کسری از ثانیه روبرو شما هستند. در هر صورت تیم پشتیبانی ما همواره در کنار شما خواهد بود و جای نگرانی در صورت بروز مشکل و داشتن سوال نخواهید داشت.


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید