پخش مویرگی

مدیریت پخش مویرگی با نرم افزار هایپریک

فهرست مطالب

نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی، یکی از مجموعه ابزار حسابداری است که امروزه بنا به اقتضا تجارت‌ها و سیستم‌های فروش امروزی، تا حد زیادی شهرت یافته و بر سر زبان‌ها افتاده‌اند. این قسم از نرم‌افزارها بسته به عملکردی که دارند، می‌توانند مزایای مختلفی را برای کسب‌وکار شما ایجاد کنند. البته میزان اثرگذاری یک نرم‌افزار تولید و پخش مویرگی وابسته به طراحی مناسب، هوشمندانه و همچنین اعتبار بالای آن‌ است. پس پیشنهاد می‌کنیم اگر یکی از متقاضیان خرید این نرم‌افزار هستید یا به دنبال انتخاب بهترین نرم‌افزار پخش مویرگی، تا انتها با ما همراه باشید. قرار است تا در ادامه تمام آنچه نیاز است در مورد نرم‌افزار پخش مویرگی بدانید را در کنار هم مرور کنیم.

سیستم توزیع و پخش مویرگی

برای آنکه بتوانیم به درستی با مزایا و ویژگی‌های یک نرم افزار پخش مویرگی آشنا شویم، الزامی است تا ابتدا به سراغ ماهیت خود سیستم توزیع و پخش مویرگی رفته و درک کنیم که اساساً از این ابزار برای چه کاری استفاده می‌شود. پخش مویرگی پروسه‌ای است که در آن کالا به دست مصرف‌کننده نهایی می‌رسد. اساس این سیستم کاری با اقتباس از خون‌رسانی بدن به سلول‌ها از طریق مویرگ‌ها ایجاد شده است؛ یعنی دقیق، ظریف و بدون واسطه. اما از تعریفات پیچیده و تئوری‌های فروش که بگذریم، سیستم توزیع و پخش مویرگی، در واقع سازوکاری است که عمده‌فروشان و تولیدکنندگان اصلی از آن برای رساندن کالا به مصرف‌کننده، بدون واسطه و حد فاصلی استفاده می‌کنند. با در نظر داشتن این تعریف کلی اکنون می‌توان وظایف و عملکرد یک نرم‌افزار پخش مویرگی را درک کرد.

برنامه پخش مویرگی
نرم افزار پخش مویرگی

ویژگی ها و امکانات یک سیستم توزیع و پخش مویرگی

یک نرم افزار پخش مویرگی، بدیهی است که برای انجام وظایف و عملکردهای مربوط به سیستم توزیع و پخش مویرگی ایجاد شده است. پس تنها در صورتی می‌تواند موفق محسوب شود که این وظایف و عملکرد را به درستی پیش ببرد. اما این عملکرد شامل چه مواردی می‌شوند؟

   • ذخیره و دپوی کالا پیش از توزیع
   • ثبت سفارش از مصرف‌کنندگان
   • ردیابی و پیگیری کالا در کانال‌های توزیع تا لحظه تحویل
   • ثبت گردش‌های مالی و صدور فاکتور به منظور ثبت دقیق بستانکاری‌ها
   • امکان ارائه اطلاعات دقیق و برخط در مورد وضعیت کلی سیستم توزیع و پخش مویرگی

اما یک نرم افزار پخش مویرگی موفق، چگونه در این مجموعه وظایف مشارکت می‌کند؟ برای یافتن پاسخ ترجیح دادیم تا به سراغ یک مثال ملموس از یک نرم افزار پخش مویرگی موفق برویم؛ نرم افزار هایپریک! باید دید این نرم افزار الگوی موفقی برای بهترین نرم افزار پخش مویرگی خواهد بود یا خیر.

نرم افزار پخش مویرگی و مشارکت در انبارداری

دسته اول عملکرد و وظایفی که برای یک نرم افزار پخش مویرگی قابل تصور است، مشارکت در امور مربوط به ذخیره و دپوی کالاست. در همین راستا نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک به شما کمک می‌کند تا با کمک گرفتن از کمترین تعداد اپراتورهای انسانی، انبارگردانی را در بالاترین کیفیت ممکن انجام دهید. امکانات مختلف این نرم افزار به شما کمک می‌کنند تا با آمیزه‌ای از کلی‌نگری و جزئی‌نگری، ورود و خروج حتی یک قلم کالا به انبار را زیر نظر داشته باشید. پس با استفاده از یک نرم افزار پخش مویرگی مناسب مانند هایپریک، به شکل برخط و با کمترین حد از خطا، موجودی انبار خود را از هر مکان و در هر زمان به دقت زیر نظر دارید. لازم به ذکر است موجودی فروشگاه اینترنتی و فروش حضوری در نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک یکپارچه است.

ثبت سفارش مصرف‌کنندگان با نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار هایپریک با بهره‌مندی از یک پلتفرم برخط و سرورهایی قدرتمند این امکان را فراهم ساخته تا ثبت سفارش در هر نقطه از سیستم پخش و توزیع مویرگی در کمترین زمان ممکن انجام شده و همچنین در کمترین زمان قابل پیگیری باشد. با وجود یک سیستم تحت وب یکپارچه، بدون نیاز به درگیر شدن با سلسله مراتب فروش، به طور مستقیم تک‌تک سفارش‌ها به شکل برخط ثبت و سپس به مسئولان مربوط به پردازش سفارش منتقل می‌شوند. یکپارچگی این پلتفرم کمک می‌کند تا اپراتورها نیز در هنگام ثبت سفارش به اطلاعات موجودی انبار دسترسی داشته و سفارش اشتباهی را ثبت نکنند. این یکی دیگر از مزایای مختلفی است که در ثبت سفارش با نرم افزار پخش مویرگی هایپریک می‌توانید آن را تجربه کنید. البته گزینه ها و امکانات دیگر نیز برای داشتن یک ثبت سفارش دقیق و موفق در نظر گرفته شده‌اند.

ردیابی و پیگیری کالا در کانال‌های توزیع

با وجود یک نرم افزار پخش مویرگی یکپارچه و در عین حال سریع و قوی مانند هایپریک، تک‌تک مراحل توزیع، چه خرد و چه عمده تحت نظر مدیران فروشگاه و اپراتورها است. به طوری که هر کالا به محض خروج از انبار در سیستم ثبت می‌شود. همزمان با ثبت مورد در بخش انبارگردانی، سایر مراحل فروش نیز به شکل یک پروسه خطی در مسیر نرم افزار قرار گرفته و به دقت عبور کالا از آن‌ها ثبت می‌شود. مثلاً انتقال کالا از انبارگردان به توزیع‌کننده لایه اول، انتقال به توزیع‌کننده لایه دوم، صدور فاکتور برای مشتری و در نهایت تحویل آن به مشتری در سیستم ثبت و قابل پیگیری است.

ثبت گردش‌های مالی

نباید فراموش کرد که یکی از اصلی‌ترین مزایای سیستم توزیع و پخش مویرگی، حسابداری و ثبت گردش‌های مالی است. صورت‌های مالی و اطلاعات مربوط به آن‌ها، سهم بسزایی در درک وضعیت سیستم توزیع دارند. در نرم افزار پخش مویرگی هایپریک، می‌توانید با دقت بالایی صدور انواع فاکتور برای مشتریان، مدت‌دار، نقد یا اقساط را انجام داده و همچنین حساب‌های ویژه‌ای برای تجمیع بدهی‌های آن‌ها ایجاد کنید. در کنار ثبت رویدادهای مالی، موضوع دیگری که اهمیت دارد، فراهم ساختن امکان پیاده کردن پروسه‌های حسابداری و مالیاتی بر روی گردش‌های مالی است که با نرم افزار فروشگاهی هایپریک چنین قابلیتی نیز در اختیار صاحبان اصناف قرار گرفته است.

داشتن یک دید کلی از سیستم برای مدیران

مدیران و صاحبان فروشگاه، همواره در تلاش هستند تا به یک دید کلی از سیستم توزیع دست یافته و ابعاد مالی و فنی پروسه‌های توزیع را بسنجند. این انتظاریست که با یک نرم افزار پخش مویرگی موفق مانند هایپریک، برآورده خواهد شد. تحت وب بودن و ارتباط مداوم با موجب شده تا در کسری از ثانیه بدون درگیر شدن با پروسه‌هایی که در اصطلاح به آن‌ها کاغذبازی گفته می‌شود، اطلاعات دقیقی از مراحل مختلف توزیع در هر لحظه بدست آورید. این در حالی است که از نرم افزارهای آفلاین و غیر تحت وب که فاقد ساختاری برخط و یکپارچه هستند، نمی‌توان چنین انتظاری داشت.

 

شماره تماس برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش نرم افزار صندوق فروشگاهی هایپریک: 02143378

برنامه مدیریت پخش مویرگی
مدیریت سیستم پخش و توزیع

ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید