خرید نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

خرید نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی
زمان مطالعه 9 دقیقه

نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

اتوماسیون فروشگاهی یک ابزار موثر و کارآمد برای افزایش سرعت انجام کارها در یک سیستم فروشگاهی است. با این حال، پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که کاربرد این سیستم، فراتر از ابزاری باشد که تنها به انجام سریع‌تر کارها کمک کند. امروزه اتوماسیون های فروشگاهی یک ابزار همه کاره برای کسب و کار خرده فروشی به حساب می آیند که به شما در انطباق با نیازهای مشتریان‌تان کمک فراوانی خواهند کرد. همچنین به شما در مدیریت هزینه ها و منابع کمک نموده و باعث می شود در صرف زمان، صرفه جویی لازم را به عمل آورید.
اگر بخواهیم کمی به آمارهای جهانی نگاه کنیم، می‌توانیم به گزارش Statista اشاره کنیم که بر طبق آن انتظار می‌رود تا بازار جهانی اتوماسیون فروشگاهی تا سال ۲۰۲۶ از ۲۳ میلیارد دلار نیز گذر کند.
اگر بخواهیم تعریفی جامع و کاربردی از سیستم اتوماسیون فروشگاهی داشته باشیم، باید بگویم که این سیستم به استفاده از ابزار و امکانات الکترونیک و دیجیتال در جهت کاهش هزینه ها، بهبود کارایی سیستم و همچنین بهبود تجربه مشتری از خرید خواهد بود. در مرکز سیستم اتوماسیون فروشگاهی یک نرم افزار جامع و همه کاره وجود دارد که تمامی امور مربوط به حسابداری، مدیریت و فروش را به طور کامل انجام می‌دهد. با ما همراه باشید تا به معرفی نرم افزار هایپریک، یکی از برترین نرم افزارهای اتوماسیون فروشگاهی بپردازیم.

کاربردهای اتوماسیون فروشگاهی

اتوماسیون فروشگاهی به عنوان یک ابزار دیجیتال برای کسب و کارها، کاربرد فراوانی دارد. در این بخش میخواهیم شما را با اصلی ترین موارد کاربرد سیستم اتوماسیون برای کسب و کار های فروشگاهی آشنا کنیم.

برنامه اتوماسیون فرشگاهی
نرم افزار خودکار سازی و اتوماسیون برای فروشگاه ها

ابزاری کامل برای حسابداری

زمانی که شما برای کسب و کار خود نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی نصب می کنید، حسابداری مالی شما یکی از مواردی است که توسط این نرم افزار به طور کامل انجام خواهد گرفت. همانطور که می دانید حسابداری در امور مالی فروشگاه اهمیت بسیار زیادی دارد. وجود خطاهای انسانی می‌تواند باعث ایجاد ضررهای مالی شود. با این حال یک نرم افزار هوشمند و کاربردی می تواند حسابداری امور مالی فروشگاه شما را با دقت تمام انجام دهد.

مدیریت فروشگاه (ها)

یکی دیگر از کاربردهای نرم افزار صندوق فروشگاهی، مدیریت فروشگاه از نظر کالاهای به فروش رسیده و کالاهای موجود است. در این سیستم، شما می توانید تمامی کالاهای وارد شده به فروشگاه را ثبت نموده و یک بانک کامل و جامع از تمامی موجودی فروشگاه داشته باشید. اگر تعداد وسایل به درستی ثبت شده باشند، شما می فهمید که از هر جنس چه تعداد موجودی دارید و چه تعداد نیز به فروش رفته است. این کار باعث می شود که بتوانید اجناس پرفروش را سریعتر از اتمام کامل موجودیشان در فروشگاه، با محصول جدید جایگزین نمایید.
همچنین شما می توانید بفهمید که کدام یک از محصولات برند های مختلف نزد مشتریان از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و فروش بیشتری دارند. سپس با افزایش موجودی از محصولات آن برند در فروشگاه، در پاسخ دهی به نیازهای مشتریان به نحو احسن اقدام نمایید. البته این را هم بگوییم که نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی ما می‌تواند برای مدیریت چندین شعبه از فروشگاه شما به صورت جامع به کار برود و محدودیتی از نظر تعداد اجناس و فروشگاه ندارد.

دانلود نرم افزار مدیریت فروشگاه
مدیریت جامع فروشگاه به صورت اتوماتیک

مدیریت انبار(ها)

زمانی که انبارهای فروشگاه خود را به نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی متصل می کنید، مدیریت کالاهای انبارها، امری ساده و آسان خواهد شد. اینکه بدانیم از یک جنس خاص در چه حجم و تعدادی موجودی داریم، کدام یک از اجناس بیشتر فروش رفته و یا تاریخ انقضای کدام یک از اجناس نزدیکتر است، تنها بخشی از مزایای به کارگیری یک سیستم اتوماسیون در فروشگاه و انبار مربوطه خواهد بود. همانطور که پیشتر نیز اشاره کردیم، اطلاع از اینکه فروش کدام یک از اجناس بیشتر و کدام یک کمتر است، امر مفیدی است که با پیاده سازی یک سیستم صندوق فروشگاه، می تواند به راحتی و در کمترین زمان صورت بگیرد.

ایجاد کمپین های فروش

اگر سابقه خرید از فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای را داشته باشید، احتمالاً برخی از پیامک های مربوط به کمپین های فروش برای شما هم ارسال شده باشد. این پیامک ها و یا ایمیل ها که در هنگام جشنواره های فروش ویژه برای مشتریان ارسال می شود، نوعی کمپین فروش خواهد بود که امر بازاریابی را به طرز چشمگیری آسان تر می کند. لازم است بدانید که تهیه و آماده سازی این کمپین ها با سیستم اتوماسیون فروشگاهی صورت می پذیرد. متصدیان فروش در این فروشگاه ها شماره تماسی از مشتریان اخذ می کنند و نرم افزار در زمان های جشنواره فروش، پیامک های مربوطه را برای مشتریان ارسال خواهد کرد.

ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

در این بخش میخواهیم شما را با برخی از ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک آشنا کنیم.

نرم افزار مدیریت انبار
برنامه مدیریت انبار برای فروشگاه های بزرگ و کسب و کارها
ساده و هوشمند

یکی از مهمترین ویژگی ها و خصوصیات نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک که آن را از سایر مدل ها متمایز ساخته است، عملکرد و کاربری ساده و هوشمند آن است. لازم است بدانید که این امر در مدیریت یک فروشگاه اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر یک سیستم نرم افزار اتوماسیونی به اندازه کافی کاربری ساده‌ای نداشته باشد، می تواند کار متصدیان فروش را در پاسخ دهی به مشتریان مشکل کند. با این حال، در هایپریک به عنوان یکی از برترین نرم افزارهای اتوماسیون فروشگاهی در کشور، سادگی در عملیات و کاربری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. این نکته را فراموش نکنیم که رابط کاربری ساده و آسان، چیزی از هوشمند بودن آن در مدیریت امور فروشگاه کم نمی کند.

عملکرد تحت وب و ابری

نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، دارای عملکرد تحت وب و ابری است. بدین صورت که پایگاه داده اصلی مربوط به این نرم افزار در فضای ابری بارگذاری شده است. این امر باعث شده تا شما نیازی به احداث یک پایگاه داده برای نرم افزار اتوماسیون خود نداشته باشید. همچنین، این ویژگی سبب شده است که مدیران فروشگاه بتوانند در زمان هایی که در فروشگاه حضور ندارند، از طریق فضای آنلاین به امور مربوط به فروش و… در فروشگاه خود نظارت داشته باشند.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی برای پرسنل
نرم افزار حسابداری برای پرسنل فروشگاه

یک ابزار جامع برای مدیریت فروشگاه

نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، یک ابزار جامع و کامل برای تمامی امور مدیریتی در فروشگاه به حساب می آید. بدین صورت که شما با پیاده سازی این نرم‌افزار در فروشگاهتان، تمامی امور مربوط به فروش، حسابداری، کمپین های فروش، صندوقداری و … را مدیریت خواهید کرد. بدون اینکه نیازی به نرم افزار های جداگانه برای هر یک از این امور داشته باشید.

نبود هیچگونه محدودیت در کالا و خدمات

نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، هیچ محدودیتی را برای شما از نظر تعداد کالا و خدمات در نظر نگرفته است. بدین معنی که فرقی نمی کند چه تعداد کالا را در چند انبار یا فروشگاه داشته باشید، همه این کالاها تحت مدیریت یک سیستم جامع اتوماسیونی قرار خواهند گرفت.

نرم افزار حسابداری بدون محدودیت
نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی بدون محدودیت

عملکرد کامل در حالت آفلاین

در بخش های قبلی اشاره کردیم که نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، دارای عملکرد تحت وب و آنلاین است. با این حال، این نرم افزار زمانی که بر روی سیستم های فروشگاه پیاده‌سازی میشود، می‌تواند در زمان های قطعی و کندی اینترنت به صورت کاملا آفلاین به عملکرد کامل خود بپردازد. شما میتوانید برای مشتریان خود فاکتور صادر نموده و اجناس را به فروش برسانید. به روز رسانی ها در زمان آنلاین شدن و اتصال به اینترنت به صورت اتوماتیک انجام خواهد گرفت.

نبود محدودیت در پلتفرم و سیستم عامل

نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، به گونه ای طراحی شده است که امکان مدیریت و دسترسی در پلتفرم های مختلف را داشته باشد. اگر سیستم های فروشگاه شما بر مبنای سیستم عامل ویندوز و یا مک باشند، نرم افزار هایپریک نسخه مربوط به هر کدام را دارد. همچنین شما می‌توانید به فضای نرم افزار از طریق محیط اندروید تلفن های هوشمند نیز دسترسی داشته باشید.

صرفه جویی در صرف زمان و هزینه

نرم افزار حسابداری برای همه دستگاه ها
نرم افزار حسابداری برای همه پلتفرم‌ها

یکی دیگر از مهمترین ویژگی ها و مزایایی که راه اندازی یک سیستم نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی به شما ارائه می دهد، صرفه جویی در زمان و هزینه در مجموعه شما خواهد بود. اینکه تمامی کارهای مربوط به حسابداری، انبارداری، فروش و… در یک فروشگاه بزرگ توسط انسان انجام بشود، نه تنها هزینه های شما را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد، بلکه احتمال وجود خطای انسانی امری است که باید انتظارش را داشته باشیم. با این حال، اتوماسیونی کردن چنین اموری در فروشگاه می‌تواند میزان خطاهای انسانی و هزینه های عملیاتی شما را به طرز چشمگیری کاهش دهد.

قابلیت ها و امکانات نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

در این بخش از مقاله معرفی سیستم نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک می خواهیم شما را با قابلیت و امکانات این نرم افزار آشنا کنیم.

قابلیت‌های نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

مدیریت خرید و فروش

با پیاده سازی سیستم نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، شما از سیستم جامع مدیریت خرید و فروش بهره مند خواهید شد. بدین ترتیب که شما آماری کامل از تمامی اجناس خریداری شده و همچنین اجناس به فروش رفته را در فروشگاهتان خواهید داشت.

صندوقداری

صندوق فروش و تهیه فاکتور فروش برای مشتریان، از دیگر قابلیت های نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک خواهد بود. این سیستم به دلیل اینکه دارای لیستی کامل از تمام محصولات موجود در فروشگاه با اطلاعات دقیق از قیمت ها و میزان تخفیفات است، می‌تواند فاکتور دقیق فروش را برای مشتریان صادر کند‌. تهیه فاکتور فروش به این روش نه تنها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود، بلکه احتمال بروز خطا در محاسبه قیمت ها را به صفر می رساند.

مدیریت امور مالی

استفاده از سیستم های نرم افزاری اتوماسیونی در مجموعه فروشگاهی شما، باعث می شود که امور مربوط به خرید و فروش تمامی اجناس به طور کامل مدیریت شوند.

تهیه صورت حساب و گزارش های پیشرفته

پیشتر اشاره کردیم که نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی می تواند برای شما به عنوان یک ابزار کاربردی در تهیه فاکتور ها و صورت حساب کاغذی مشتریان و خریداران عمل کند. لازم به ذکر است عملکرد این نرم افزار در همین سطوح ابتدایی ختم نمی شود. نرم افزارهای هایپریک می‌توانند گزارش های کامل و جامعی از میزان خرید و فروش را در کنار محاسبه دقیق درآمد و زیان به شما ارائه دهد. این موارد اطلاعات ارزشمندی هستند که تهیه آن‌ها به صورت دستی بسیار زمانگیر است. با این حال، انجام این کار در چنین پلتفرمی، به سادگی و تنها با چند کلیک ساده صورت می گیرد.

اتصال به تجهیزات اتوماسیون فروشگاهی

نرم افزار هایپریک، امکان اتصال به تجهیزات اتوماسیون فروشگاهی را دارد. بدین صورت که شما می توانید انواع مختلف ابزارها همچون پرینتر، اسکنر، بارکدخوان، ترازو و سیستم های مختلف را در این مجموعه نرم افزار تعریف نمایید. با این کار قادر خواهید بود تا یک سیستم جامع اتوماسیونی را که دارای مجموعه کاملی از ابزارهای مختلف است را در اختیار داشته باشید.

مدیریت اشخاص و طرفین قرارداد

قابلیت دیگری که می توانید با بهره‌مندی از سیستم نرم افزار هایپریک داشته باشید، این است که می توانید اطلاعات لازم برای ارتباط با طرفین تحت قرارداد داشته باشید. همچنین میتوانید بفهمید که مشتریان اصلی شما چه افرادی هستند و می توانید برای جذب آنها جهت خرید بیشتر، پیشنهادات ویژه ای را ارسال نمایید.

نرم افزار حسابداری و مدیریت اشخاص
مدیریت اشخاص و طرفین تحت قرارداد

خرید نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

در این مقاله با قابلیت ها، ویژگی ها و مزایای نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک آشنا شدیم. همانطور که متوجه شدید استفاده از این سیستم می‌تواند در وقت و هزینه های عملیاتی از فروشگاه شما صرفه جویی را به عمل آورد. حتی جالب است بدانید که در این سیستم نرم افزاری یک لیست جامع از کالاهای فروشگاهی موجود در بازار تهیه شده است که کار شما را برای تعریف محصولاتتان در سیستم آسان تر می کند‌.

اگر می خواهید که صرفه جویی در زمان و هزینه را در کنار بهبود تجربه خرید کاربران تجربه کنید، نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، ابزاری مطمئن برای رسیدن شما به این هدف خواهد بود.

قیمت نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی

در این مقاله با قابلیت ها، ویژگی ها و مزایای نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک آشنا شدیم. همانطور که متوجه شدید استفاده از این سیستم می‌تواند در وقت و هزینه های عملیاتی از فروشگاه شما صرفه جویی را به عمل آورد. حتی جالب است بدانید که در این سیستم نرم افزاری یک لیست جامع از کالاهای فروشگاهی موجود در بازار تهیه شده است که کار شما را برای تعریف محصولاتتان در سیستم آسان تر می کند‌.

اگر می خواهید که صرفه جویی در زمان و هزینه را در کنار بهبود تجربه خرید کاربران تجربه کنید، نرم افزار اتوماسیون فروشگاهی هایپریک، ابزاری مطمئن برای رسیدن شما به این هدف خواهد بود.

آینده را امروز شروع کنید