در هنگام خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی به چه نکاتی دقت کنیم؟

خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی

فهرست مطالب

اگر شما مدیر یک فروشگاه باشید، اطلاع از روند خرید و فروش اهمیت دارد. با گسترش هرچه بیشتر کسب و کار شما، این بررسی نیز دشوارتر می‌شود. بررسی آمار به صورت دستی در چنین شرایطی امکان پذیر نیست. برای رفع این چالش‌ها خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی توصیه می‌شود. شاید انتخاب از بین انواع مختلف نرم افزارهای حسابداری کار ساده‌ای نباشد. در این مقاله قصد داریم شما را با ویژگی‌های یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی با محوریت “در هنگام خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی به چه نکاتی دقت کنیم؟” آشنا کنیم.

حسابداری دقیق فروشگاه یک امر ضروری است که از مراحل ابتدایی بازگشایی باید به آن توجه کرد. خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی می‌تواند بررسی روند تغییرات را آسان‌تر کند. میزان سود و ضرر در بازه‌های زمانی مشخص به وسیله این نرم افزار‌ها مشخص می‌شود. کنترل خرید و فروش هم توسط این ابزار کاربردی امکان پذیر است. انجام محاسبات لازم بر روی اعداد و ارقام به منظور تعیین روند ادامه کسب و کار نیز فراهم می‌شود.

شاید فکر کنید کار این ابزار تنها محدود به محاسبه هزینه نهایی حین فروش کالا در صندوق است، اما با گذر زمان تاثیر آن را در ابعاد مختلف فروشگاه به چشم می‌بینید. بنابراین وجود این نرم افزار، بسیار کاربردی و لازم است. خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک انتخابی عالی در بین نرم افزارهای گوناگون موجود در بازار است.

ویژگی های یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی خوب!

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از این نرم افزار‌ها طراحی شده‌اند. شما قبل از خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی باید بین این موارد مقایسه انجام دهید. در ادامه قصد داریم شما را با ویژگی‌های منحصر به فرد یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار آشنا کنیم. وجود مزایای متعدد این ابزار، آن را بین سایر نمونه‌های موجود در مارکت به اولین انتخاب تبدیل می‌کند.

• رابط کاربری آسان
شاید اولین دغدغه افراد قبل از خرید، مربوط به نحوه استفاده از آن برنامه باشد. ساده بودنِ استفاده این امکان را فراهم می‌سازد که از اولین روز تاسیس فروشگاه بتوان آن را به کار برد. شما حتی بدون داشتن اطلاعات حسابداری هم می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید.
نه تنها اقدامات مربوط به خرید و فروش، بلکه به راحتی اسناد انبارداری را نیز می‌توانید در آن ثبت کنید. سادگی استفاده از این برنامه آن را به یک جایگزین کاربردی در برابر روش‌های سنتی حسابداری تبدیل می‌کند.

• یکپارچگی و بدون محدودیت
نمونه‌های مختلفی از نرم افزارهای حسابداری در بازار موجود است که تنها ویژگی‌های محدودی دارند. شما با خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی هایپریک می‌توانید به امکانات مختلفی دسترسی پیدا کنید. این ابزار جامع نه تنها عمل حسابداری صندوق فروش، بلکه اقدامات مختلفی نظیر مدیریت مشریان و کارکنان را نیز می‌توانید انجام دهید. جامع بودن و یکپارچگی آن این امکان را فراهم می‌سازد تا شما بی نیاز از خرید نرم افزارهای متعدد شوید. با خرید این نرم افزار حسابداری فروشگاهی با یک تیر چند نشان بزنید.

• پشتیبانی نامحدود 24 ساعته
شما با خرید نرم افزار حسابداری در واقع سرمایه گذاری بلند مدت برای کسب و کار خود می‌کنید. این نرم افزار به صورت رایگان بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای به روزرسانی می‌شود. نسخه‌های ارتقا یافته به صورت منظم در فواصل زمانی مشخص منتشر می‌شوند. تیم فنی و پشتیبانی نیز همواره آماده آموزش امکانات نرم افزار به مشتریان خود است.
در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی در نرم افزار، پشتیبانی این مجموعه به صورت 24 ساعته به شما کمک می‌کند. شما به سادگی از راه‌های مختلفی می‌توانید با کارشناسان هایپریک ارتباط برقرار کنید و مشکل خود را بیان کنید. کارشناسان مجموعه از طریق تماس تلفنی، ارتباط آنلاین و ثبت مشکل، 7 روز هفته پاسخگوی شما هستند.

• ارائه خدمات به صورت آنلاین و آفلاین
اکثر نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی موجود در بازار ارتباطی جدا نشدنی با اینترنت دارند. در صورت بروز اختلال در شبکه های اینترنتی و مخابراتی به طور موقت از کار می‌افتند. این نرم افزار حتی در مقابل اختلالات احتمالی اینترنت نیز عملکرد خود را پیش می‌برد. در واقع شما با خرید نرم افزار حسابداری، عملکرد بدون مشکل فروشگاه خود را تضمین می‌کنید.
در صورت قطع شدن این برنامه همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. در چنین شرایطی شما مشکلی در پرینت فیش و پرداخت هزینه با کارت خوان را تجربه نمی‌کنید. شما کماکان می‌توانید به لیست کلیه کالاها دسترسی داشته باشید و سفارش‌های خرید و فروش را ثبت کنید.

• گسترش کسب و کار
این نرم افزار امکاناتی را برای شما فراهم می‌کند که برنامه ریزی‌های مناسبی برای ارتقای کسب و کار خود داشته‌باشید. یکی از اصلی‌ترین مزایای این نرم افزار، نگاه رو به جلو و آینده است. از جمله امکانات بدون محدودیت این نرم افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعداد کالاهای فروشگاه
  • اسناد مربوط به خرید و فروش
  • صدور فیش‌های فروش
  • تعریف اعضای فروشگاه و افزودن پایانه‌های فروش
  • تعریف مشتریان جدید
  • ثبت اسناد مربوط به حسابداری
  • ثبت اسناد انبارداری و بررسی موجودی
  • دسترسی آسان

بدون نیاز به نصب نرم‌افزار بر روی سیستم فروشگاه شما به راحتی می‌توانید به آن دسترسی داشته‌باشید. با این ویژگی، هایپریک بصورت نرم افزار حسابداری برای اندروید نیز قابل استفاده است. شما به راحتی می‌توانید در هر زمان و مکانی به آمار و ارقام خرید و فروش فروشگاه خود دسترسی داشته باشید.

حتی قادر به پشتیبان گیری از داده های مورد نیاز خود در بازه های زمانی مختلف هستید. در چنین شرایطی شما نیاز به پرداخت دوباره هزینه به منظور خرید سرور و شبکه ندارید. این نرم افزار قابل اجرا بر روی همه مرورگرها است. شما برای نصب و راه اندازی آن نیز نیاز به خرید تجهیزات گران و پیشرفته ندارید.

شماره تماس برای خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی

برای دستیابی به موفقیت در یک کسب و کار بررسی روند خرید و فروش اهمیت زیادی دارد. این موضوع در مدیریت فروشگاه نیز اهمیت خود را نشان می‌دهد. در چنین شرایطی نیاز به خرید نرم افزار حسابداری است. شما با هایپریک به نرم افزار حسابداری برای مدیریت فروشگاه خود دسترسی دارید. شرکت همکاران ایده پرداز یکتا با طرح‌های مختلف خود، نرم افزار اختصاصی برای فروشگاه‌های مختلف دارد.

 

شماره تماس برای برقراری ارتباط با کارشناسان فروش نرم افزار انبارداری هایپریک جهت خرید رایگان دموی 15 روزه  ” همکاران ایده پرداز یکتا “: 02143378


ثبت نظر

آینده را امروز شروع کنید